С три български гола Амкар спечели с 4:1 срещу гостуващия Криля Советов в двубой от 21-ия кръг на руското първенство.

Мартин Кушев се разписа за 2:0 в 29-ата минута след пас от дясно на Георги Пеев. Самият Пеев отбеляза третия гол за домакините в 70-ата минута. Това бе първото му попадение за тима. А в 80-ата Кушев оформи крайното 4:1, след като излъга вратаря Макаров. Бившият нападател на Левски, Славия и Литекс има вече 6 гола и е 7-и в тази класацзия, където лидер е Вагнер Лав с 10 попадения.

И третият българин в тима Захари Сираков игра цял мач. Той се „отличи" с жълт картон и направена дузпа, от която отборът от Самара вкара почетния си гол в 31-ата минута чрез Бобер.

Победата изкачи отбора на Рашид Рахимов на шесто място в първенството с 30 точки, колкото има и Динамо (Москва) на Цветан Генков. Води Спартак (Москва) с 39 точки.