Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков е получил специален подарък от "сини" фенове, съобщи неговата съпруга Илиана Раева. Това се е случило по време на снощния двубой срещу Черно море (0:0) на "Герена", а собственикът на столичния отбор е получил истински орден за храброст, от Първата световна война.
Припомняме, че преди срещата част от привържениците на тима навлязоха на терена и издигнаха транспарант против Сираков. Те бяха застанали точно пред вратата на сектор "Б", а това забави мача с около 15 минути.
"Вчера на мача Левскари подариха на Наско истински орден за храброст от Първата световна война!
"На г-н Наско Сираков за проявената храброст в борбата за спасението на футболен клуб "Левски" София
Сдружение Сини сърца", публикува Раева в социалните мрежи.
tundzhaka
на 13.05.2024 в 09:23:55 #8белкем няква полза от такива.
machkai-kobra-2
на 13.05.2024 в 09:19:27 #7Щом началото на мача се е забавило 15 мин баш си е по време на мача. Отнемане на точки обаче нема
tundzhaka
на 13.05.2024 в 07:25:15 #6иначе за лайнежа и другите yтрепки и пожелавам скоро да пукнат от свръхдоза.
XAN_lil
на 13.05.2024 в 07:05:47 #5Това беше протест и няма да е като при стълкновения и безредици....ще се разминат тънко...
VLAD
на 13.05.2024 в 07:03:42 #4Да се обзаложим ли, че наказанието за n-ти пореден път ще бъде " предупреждение за лишаване от домакинство"?
machkai-kobra-2
на 13.05.2024 в 06:35:18 #3Наказанието за нахлуване на фенове на терена какво е? Изхвърляне от А група или отнемане на точки? Гонзо ще замълчи по въпроса Не е видял такова нещо
argile-rovain
на 13.05.2024 в 06:28:22 #2Да, орден за мъжество с лента. Носи се на гол г ъ з
VLAD
на 13.05.2024 в 06:24:59 #1