Гонсало Виейра влиза на мястото на Сержиньо.

Мирослав Маринов влиза на мястото на Юлиан Ненов.

60′

Красимир Тодоров заменя Чавдар Ивайлов.

53′

Ивайлов подаде към Николов, който прати топката във вратата, но асистент-съдията Драго Милев вдигна флага за засада. Ситуацията бе проверена с ВАР и главният рефер Ивайло Стоянов отмени попадението.

50′

Раел Лолала заменя Върджил Пинсон.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

43′

Бабунски! Нападателят преодоля двама защитника на гостите и шутира по диагонала. Ударът му обаче не бе достатъчно силен и той се превърна в остро подаване в опасна близост до голлинията на Любенов. Никой от футболистите на врачани обаче не засече кълбото.

39′

Юлиан Ненов бе изведен по отличен начин и отправи мощна тупалка от далечно разстояние. Любенов спасява атрактивно.

31′

Жълт картон за Октавио.

29′

ГОЛ! Александър Александров! Мики Орачев пусна пас към линията на пеналтерията, където халфът шутира мощно, пращайки топката неспасяемо под напречната греда на вратата на Красимир Костов.

20′

ГОЛ! Илия Димитров! Октавио центрира в пеналтерията, Красимир Костов допусна груба грешка и топката попадна в Илия Димитров, който стреля, но стражът на врачани спаси. Бившият играч на Левски отново шутира, като този път прати кълбото във вратата.

12′

ГОЛ! Антонио Георгиев! Ненов отново центрира, но този път от корнер. Александър Любенов излезе, но бе изпреварен от Георгиев, който насочи топката във вратата.

8′

ГОЛ! Дориан Бабунски! Юлиан Ненов центрира от пряк свободен удар към далечна греда, където нападателят бе на правилното място в правилното време и отблизо засече топката във вратата.

6′

Жълт картон за Селсо Рапосо.

1′

Гонсало Браганеса де Оливейра Виейра Лука Иванов

Отборите на Ботев (Враца) и Локомотив (София) се изправят един срещу друг в ранния съботен двубой от програмата на efbet Лига. Двата тима се намират на двата полюса на футболното представяне. Врачани са в поредица от тежки загуби, докато самочувствието в Локо е налице след насъбрани доста точки и победа в голямото за тях дерби срещу Славия.

Ботев (Враца) със силен входящ трансфер

"Зелените" се подсилиха с Диего Фераресо

Локомотив се представя впечатляващо след завръщането си в елита и е в горната половина на таблицата, независимо че има с мач по-малко от част от отборите. Преди седмица "железничарите" надвиха с 1:0 Славия, а евентуален успех днес ще ги изкачи в топ 6 на класирането.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

През лятото двата отбора се срещнаха в контрола, спечелена от Ботев (Враца) с 1:0. Последният официален мач помежду им беше през 2019 година във Втора лига и завърши 2:2. Тогава "червено-черните" се добраха до точката като гост с попадение на Александър Александров в добавеното време.

Даниел Моралес: Нещата лека полека могат да се подобрят

Момчетата се справиха с мъжката игра срещу най-добрия отбор, коментира специалистът

Врачани се подсилиха с бразилския защитник Диего Фераресо, който може да дебютира още днес. Атаката вероятно ще води Йордан Желев, а по крилата ще му помагат Юлиан Ненов и Матеус Казини, който се разписа във вратата на Лудогорец.

Акт и за столичното Локо

От РЗИ

Гостите от София вероятно ще излязат със състав, много близък до този, който стартира срещу Славия. Атаката отново ще води Илия Димитров, а зад него се очаква да действат Виржил Пинсон, Октавио и Раел Лолала.

Главен съдия на срещата е Ивайло Стоянов от Петрич, с помощници Иво Колев и Драгомир Милев. На ВАР ще бъде Йото Гарабедов, с асистент Георги Минев. Делегат на БФС е Стоян Велчев, а работата на реферите зорко ще се следи от Йордан Сталев.

Босът на Локо (Сф): Ако трябваше сега пак да избирам, пак ще избера Боби Михайлов за президент на БФС