Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:

Край на мача!

89′

Сантос с жълт картон.

85′

Пет минути преди края на срещата изгледи за попадение няма. Врачани опитаха няколко атаки, но не последва нищо интересно след това.

Снимка 660295

Източник: startphoto.bg

65′

Най-добрата възможност за Крумовград до момента! Патрик Луан проби отдясно и елиминира Мартин Ачков. Той подаде към Димитър Тонев, който шутира с десния крак, но Бариос блесна с невероятно спасяване.

62′

Димитър Тонев с жълт картон.

57′

Врачани отново с възможност. Мартин Смоленски стреля от фал, но топката се спря в бранител на Крумовград. Мирослав Маринов стреля, но Янко Георгиев реагира добре и спаси.

55′

Гостите от Крумовград също намериха възможност за опасно положение. Патрик Луан засече центриране, но не успя да насочи удара си и Бариос улови.

52′

Мартин Бачев получава първия жълт картон в мача.

46′

Отборът на Ботев (Враца) започна по-агресивно второто полувреме. Мартин Смоленски нанесе изстрел от въздуха, но топката премина край вратата на Георгиев.

46′

Октай Юсеин влиза на мястото на Александър Колев.

45′

Начало на втората част!

Снимка 660297

45+2′

Край на първото полувреме!

32′

Браян Мендоса получи топката и отправи опасен изстрел към вратата на крумовградчани. Янко Георгиев обаче изби топката в корнер.

17′

Нов ъглов удар в сметката на крумовградчани. Отново те имаха възможност след центриране от корнер да се опитат да отбележат гол. Клайдер Машедо стреля с глава, но топката профуча покрай вратата.

15′

Крумовград си издейства корнер и след центриране от ъглов удар, топката намери главата на Матей Шимич, който отправи крайно лек удар и Федерико Бариос нямаше проблем да улови лесно.

1′

88. Иван Нешков

Отборите на Ботев Враца и Крумовград ще премерят сили в мач от 28-ия кръг на efbet Лига. Двубоят стартира в 17:00 часа.

Ботев Враца няма загуба в последните три мача, като имат две равенства с Берое (2:2) и ЦСКА 1948 (0:0), а срещу Хебър (3:2) постигна първи успех през пролетния дял.

Крумовград ще домакинства в Коматево и през следващия сезон

Ето подробности

Отборът на Христо Янев заема предпоследото 15-о място в българското първенство с актив от 18 точки след 27 мача.

Крумовград пък влетя в топ 6 след победа срещу Хебър с 3:2 преди дни. Така тимът е в серия от 9 поредни шампионатни мача без загуба. Крумовград записа три равенства и четири победи от началото на пролетния дял, а към тях се добавят и двете победи в края на миналия полусезон, а възпитаниците на Станислав Генчев ще се опитат да продължат тази серия и в днешния сблъсък във Враца.