Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Враца Зрители:

Чавдар Ивайлов също получи официално предупреждение.

90+9′

Мачът съвсем се изнерви. Пореден жълт картон, този път за Борис Тютюков.

90+6′

Директен червен картон за Меси Биатумусока за удар с крак в главата на вратаря на гостите Анатолий Господинов!

90+3′

Тонислав Йорданов е точен от бялата точка и Арда повежда в самия край на срещата!

90′

Дузпа за Арда! Ситуацията ще бъде прегледана със системата ВАР! 11-метровият наказателен удар е потвърден!

90′

Назначеното минималното допълнително време на мача е четири минути.

76′

ГООООООООООООЛ ЗА АРДА! Борислав Цонев възстанови равенството!

Борислав Цонев намери Станислав Иванов на левия фланг, той комбинира с Принц Ебенезер, след което центрира на втора греда, където Цонев с удар с глава възстанови равенството.

68′

Иван Тилев и Джалал Хюсенов отстъпиха местата си на Борис Тютюков и Илия Юруков.

68′
65′

Борислав Цонев смени Ел Мами Тетах.

63′

ГООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ботев (Враца) повежда в резултата с гол на резервата Бубакар Траоре!

Мартин Смоленски центрира от ъглов удар, Браян Переа отклони топката на втора греда с глава и Бубакар Траоре засече топката топката с глава и отблизо изведе Ботев (Враца) напред в резултата.

57′

Капитанът на Ботев (Враца) Даниел Генов и Марко Мажуга отстъпиха местата си на Бубакар Траоре и Мирослав Маринов.

Снимка 656699

Източник: startphoto.bg

57′
53′

Клери Сербер проби отляво, финтира Густаво Каскардо и стреля, но топката леко закачи гредата на пазената от Анатолий Господинов врата и излезе в аут.

45′

Започна второто полувреме.

45+1′

Край на първата част!

45′

Една минута добавено време.

45′

Принудителна смяна в състава на домакините. Мартин Бачев е заменен от Едуардо Кунде.

44′

Какъв пропуск! След изпълнение на ъглов удар Браян Переа изправари вратаря Федерико Бариос, но изчисти право на главата на Станислав Иванов, който оставен абсолютно непокрит на празна врата стреля в аут.

41′
Снимка 656697

Меси Биатумусока е пореденият играч, който бе наказан с жълт картон.

37′

Принц Окезие с жълт картон за препъване на Марко Мажуга.

35′

Мартин Ачков центрира отляво, Мартин Смоленски се измъкна от защитник на Арда, но ударът му бе неточен.

33′

Мартин Смоленски получи официално предупреждение за нарушение срещу Иван Тилев.

33′
Снимка 656695

Шут на Тонислав Йорданов, който премина в опасна близост до вратата на врачани.

27′

Първи удар в очертанията на една от двете врати, той бе дело на Станислав Иванов, но Федерико Бариос улови без проблеми.

20′

Първа по-сериозна възможност за гол в мача, която е на сметката на домакините. Врачани успяха да разиграят добре и топката стигна до Мартин Смоленски, чийто удар , обаче, премина покрай вратата на гостите.

10′

Ел Мами Тетах получи жълт картон за симулация.

Снимка 656698

1′

28 Едуардо Кунде

Ботев (Враца) приема Арда в двубой от 24-тия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" е от 12:45 ч.

Двата отбора ще търсят първа победа за тази година, след като стартираха пролетния сезон на efbet Лига с лоша серия.

Врачани са предпоследни в класирането, а кърджалийци са девети. Тимът на Христо Янев записа пет поредни шампионатни загуби, докато Николай Киров все още търси първа победа след завръщането си начело на Арда.

Ботев (Враца) ще трябва да се справя без присъствието на Христо Янев край тъчлинията, тъй като наставникът беше изгонен в последния шампионатен мач.

Врачани няма да могат да разчитат на Диого Барбоса, който ще трябва да изтърпи наказание от една среща, но в състава пък се завръща Марко Мажуга.

През седмицата Арда се раздели с една от звездите си Абубакар Тунгара, който ще продължи кариерата си в Южна Корея.

Първият сблъсък между днешните съперници по-рано през сезона завърши с убедителен успех за Арда.

Срещата днес ще бъде ръководна от Красен Георгиев.

Официално: Арда продаде Тунгара