Нова възможност за "червено-черните"! Плеймейкърът Диого Тешейра проби отляво, пусна пас към Кевин Маи, чийто удар бе париран от страна на Петър Маринов.

68′

Жълт картон за Бирсент Карагерен.

65′

Какъв пропуск за Локо (Сф)! Възпитаниците на Данило Дончич пропиляха чудесно положение, с което щяха да възстановят паритета. Левият краен защитник Бруно Франко центира остро в наказателното поле, където Диого Тешейра засече с глава, ала вратарят Петър Маринов се отличи с първокласно спасяване.

61′

Димитър Митков е заменен от Стив Траоре. Ивайло Найденов пък отстъпва мястото си на Селсо Рапосо.

54′

Михаил Цонев е заменен от Симеон Василев.

53′

ГООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Обратът в полза на ФК ЦСКА 1948 е факт! Най-активните играчи в офанзивен план Бирсент Карагарен и Радослав Кирилов отново взаимодействаха великолепно, като бившият ас на Локо (Пловдив) с лекота надбяга Бруно Френко, центира към Кирилов, а той с глава направи Александър Любенов безпомощен.

48′

Жълт картон за Михаил Цонев.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЛУВРЕМЕ!

40′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 52%, Локомотив София 1929: 48%

29′

ГООООООООООООООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Импулсът в "червените" редици бе оползотворен благодарение на Радослав Кирилов. Играчите на Валентин Илиев осъществиха брилянтна атака, при която Бирсент Карагерен изпревари левия краен бранител Бруно Франко, за да предостави по фамозен начин топката на фланговия футболист, с чието изпълнение матира вратаря Александър Любенов.

21′

Шанс за ФК ЦСКА 1948! Домакините моментално се втурнаха в търсене на изравнително попадение и бяха близо да го отбележат. Бирсент Карагерен изведе Емил Ценов на стрелкова позиция, отправи удар, но стражът Александър Любенов се отчете с качествена намеса.

15′

Диого Тешейра си изкара жълт картон.

12′

ГОООООООООООООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ)! Срещата стартира равностойно, но симовличните гости съумяха да се възползват от най-добрата си възможност, когато Кевин Маи напредна по левия фланг, след което подаде на Димитър Митков, който от близко разстояние прониза вратата на Петър Маринов.

11′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 50%, Локомотив София 1929: 50%

1′

92. Пиер Нгуинда 8. Бойчо Величков

ФК ЦСКА 1948 приема Локомотив (София) в мач от 29-ия кръг в efbet Лига. Срещата започва в 17:30 часа.

"Червените" нямат победа от началото на полусезона, което доведе до раздяла с Николай Панайотов. На негово място застана Валентин Илиев, по чието ръководство отборът записа равенство с Ботев (Пловдив) и минимална загуба от Лудогорец.

Локомотив (София) вдига халф за гостуването на ФК ЦСКА 1948

Ето подробности

"Железничарите" пък бяха в серия от 4 поредни загуби, но в последния кръг момчетата на Данило Дончич се спраиха с Берое и записаха успех с 1:0.

В класирането ФК ЦСКА 1948 е 9-и с 39 точки, а Локомотив (София) заема 14-ата позиция с 28 пункта и се бори за оцеляване.

Главен съдия на срещата е Георги Кабаков, с помощници Мартин Маргаритов и Мартин Венев. С ВАР ще се занимават Драгомир Драганов и Христо Хаджийски.