Турнир: efbet Лига Стадион: "Христо Ботев", гр. Благоевград Зрители:
90+12′

Край на мача!

90′

Отмениха дузпа на Ботев (Враца)! Точно в самия край на редовното време Айуб Абу задържа Даниел Генов точно на границата на наказателното поле и съдията Иво Андреев посочи бялата точка и Браян Переа трябваше да застане на нея, за да изпълни дузпата. Реферът обаче беше привикан от ВАР и съдията промени решението си.

84′

Стражът на врачани Красимир Костов изби кълбото над напречната греда след изстрел на Абу от границата на наказателното поле.

54′

Ботев (Враца) остават с човек по-малко! Браян Мендоса излиза от игра, след като му бе показан червен картон!

49′

ГОООООЛ!! Мартин Смоленски бележи за Ботев (Враца) и резултата става 1:2! Браян Переа центрира в наказателното поле, където Бубакар Траоре не успя да отиграе, но топката стигна до непокрития Мартин Смоленски, който се разписа за 1:2.

45′

Второто полувреме започва!

45+3′

Край на първата част!

45+1′

ГООООЛ!! Мартин Ачков възстановява паритета с невероятен гол от пряк свободен удар за 1:1! Той прати топката в горния ляв ъгъл на вратата от далечна дистанция, а стражът Ковальов не помръдна.

34′

Последва моментален отговор от страна на домакините. Венцислав Бенгюзов шутира от дистанция, но топката прелетя над напречната греда.

31′

Браян Переа можеше да вкара невероятен гол. Браян Мендоса центрира остро в наказателното поле, а там Браян Переа опита триков удар с пета. Техничното му изпълнение обаче не се озова във вратата на благоевградчани.

23′

Браян Мендоса получава първия жълт картон в мача.

17′

Ботев (Враца) също стигна до опасна ситуация пред вратата на домакините. Клери Сербер успя да навлезе в наказателното поле и центрира успоредно на голлинията, но Ковальов внимаваше и успя да отклони топката.

8′

ГООООЛ!! Иван Тасев бележи за 1:0 за домакините! Голът дойде след ужасяваща грешка на Меси Биатумусока, който се подхлъзна в най-неподходящия момент, а това позволи на Иван Тасев да му отнеме топката и да навлезе към наказателното поле на врачани. Сам срещу вратаря той нямаше как да сгреши и се разписа за 1:0.

1′