С два интересни мача днес се открива седмия кръг от волейболната Суперлига.

Найден Найденов: Не можахме да си повярваме в четвъртия гейм

Опитният специалист съжалява за многото допуснати грешки

Монтана ще приеме от 18:00 часа новака Хебър. Срещата интригува с факта, че ключови състезатели на отбора от северозапада през миналия сезон поеха към Пазарджик. Монтанчани оглавяват временното класиране с 6 победи. 2 от тях бяха постигнати след 5 гейма. Хебър постепенно влиза в ритъм и има амбицията за медали.

В Кърджали Арда ще се опита да прекъсне негативната си серия и да победи разложкия Пирин. Началният час на мача в зала "Арпезос" е 17:00 часа. Арда има 3 петгеймови загуби до момента. Пирин е на трето място с 5 победи и 1 неуспех.

9. Левски 2 4 10:15 6
10.Миньор 2 4 6:15 5
11.Тетевен Волей 1 5 5:17 2
12.Арда 0 6 6:18 3

В Казанлък в зала "Багира" местните волейболистки ще приемат Славия от 18:00 часа е единствения дамски двубой за деня. Домакините играят с девойки и ще се опитат да спечелят поне гейм срещу софиянки.