Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители: 426

Хебър чукна Арда след страхотен гол на Николас Пенев

Синът на Любо Пенев отбеляза единствения гол в мача в 48-ата минута

90+3′

Петър Дебърлиев се опита да бави играта и също получи жълт картон.

88′

И Георги Вълчев получи жълт картон. Това пък е негов 8-ми и той ще трябва много да внимава в следващите мачове на Хебър.

83′

Пореден жълт картон за Арда и пореден футболист на отбора ще почива в следващия мач. Джелал Хюсеинов спря Бастунов с непозволени средства и Радослав Гюдженов не се поколеба да запише името му в тефтерчето си.

Снимка 657683

Източник: startphoto.bg

80′

Жълт картон за Пламен Крачунов, който фаулира Ангел Бастунов. Това е негов девети картон и Крачунов ще бъде наказан за два мача.

74′

Четвърт час преди края Ангел Бастунов отправи мощен удар от около 15 метра, но право в обсега на Анатоли Господинов.

Снимка 657684

69′

Жълт картон за Стаси Иванов.

Снимка 657687

65′

Владеене на топката: Хебър: 45%, Арда: 55%

55′

ОТМЕНЕН ГОЛ НА ДОМАКИНИТЕ! В 55-ата минута топката беше центрира в полето на Арда, а там Цонков стреля с глава, но вратарят спаси. Кълбото се озова в краката на Георги Вълчев, който направи успешна добавка, но флагът на страничния съдия беше вдигнат за засада при подаването към Цонков. Ситуацията беше прегледана и със ситемата ВАР, а решението на терен беше потвърдено.

48′

ГОООООЛ! НИКОЛАС ПЕНЕВ! 1:0!!! Домакините се сдобиха с аванс само 3 минути след подновяването на играта. Георги Вълчев пое топката в средата на терена и видя включилия се по десния фланг Архан Исуф. Бекът на Хебър центрира в наказателното поле, където Николас Пенев си спря добре топката и с техничен, но и много премерен удар я прати в мрежата на гостите.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

45′

Жълт картон за Борислав Цонев, който се опита да измъкне топката от прегръдката на Лазар Марин. Футболистът на Хебър преигра достатъчно, за да изкара наказание на своя колега. Наградите "Оскар" минаха, но Лазар Марин спокойно може да бъде номиниран за подобен приз през следващата година.

43′

Малко преди почивката Атанас Кабов отново опита късмета си с удар извън наказателното поле, но и този път не сполучи. Кълбото прелетя малко над напречната греда.

Снимка 657675

40′

Николас Пенев спря с непозоволени действия опасна атака на Арда и заслужено беше официално предупреден от Радолсав Гидженов.

34′

Любопитно присъствие на стадиона в Пазарджик. Футболистът на Левски Андриан Краев наблюдава двубоя в комапнията на директора в Хебър Владимир Гаджев. Припомняме, че Краев пристигна при "сините" именно от отбора на "гробарите". Играчът в момента е в немилост и тренира само за здраве с Левски, след като отказва да поднови договора си.

Снимка 657678

30′

В 30-ата минута Ел Мами Тетах влезе много грубо в краката на Архан Исуф и заслужено получи първия жълт картон в мача. Това е и негов пети картон, така че той ще си почива в следващия мач на кърджалийци.

Снимка 657673

20′

В средата на първото полувреме Атанас Кабов получи възможност да обстрелва вратата на Арда, но шутът му мина встрани от дясната греда.

17′

ГРЕДА ЗА АРДА! Гостите пропуснаха златен шанс да открият резултата в 17-ата минута. Ел Мами Тетах получи извеждащ пас от Цонев и излезе сам срещу Дебърлиев. Футболистът на Арда финтира вратаря и остана на празна врата, но от малък ъгъл стреля в гредата.

8′

Първата опасност в мача се случи пред вратата на Арда. Архан Исуф центрира остро в полето на кърджалийци, но Ебоа внимаваше и успя да изчисти топката далеч от опасната зона.

1′