ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 1:1! Жан-Пиер да Силва изравни резултата!

Далечен удар на Веселин Любомиров, Димитър Шейтанов улови сигурно.

69′

Айкут Рамадан е сменен от Ивайло Михайлов.

68′

Още едно спорно положение в наказателното поле на дупничани. Гостите имаха претенции за игра с ръка на Александър Башлиев, но главният съдия не посочи бялата точка.

64′

Жълт картон и за Милен Иванов.

62′

Опасн шут на Йорадн Йорданов, Пламен Младенов спасява.

59′

Още един голям пропуск пред вратата на Марек! Виктор Очаи преодоля Боян Стойнев и центира отлично към Иван Арсов на далечната греда. Защитникът на септемврийци надскочи бранител но домакините, но ударът му с глава не намери очертанията на вратата.

58′

Опасен удар на Борислав Маринов от дистанция, но Пламен Младенов успя да избие в корнер.

50′

Иван Арсов получи жълт картон.

45′

Започна второто полувреме.

45′

Смяна в състава на Септември на почивката. Йордан Йорданов се появи в игра вместо Митко Митков.

45+1′

Край на първата част!

45+1′

Гостите изпълниха заучено статично положение,  Айкут Рамадан изпрати топката в наказателното поле и защитникът Георги Динков, оставен абсолютно непокрит, от чиста позиция стреля крайно неточно.

45′

Боян Стойнев получи официално предупреждение за нарушение срещу Айкут Рамадан.

33′

Какъв пропуск! Домакините не се възползваха от отлична възможност за отбелязване на втори гол. Николай Ганчев центрира в пеналта, вратарят Димитър Шейтанов увисна, но Боян Стойнев с глава не успя да изпрати топката в опразнената врата.

19′

Гостите бяха много близо до изравняване на резултата. Жан-Пиер Да Силва центрира към оставения абсолютно непокрит Мартин Тошев. Централният нападател стреля с глава и изпрати топката в мрежата, само че от външната страна на вратата на Марек.

15′

ГОЛ ЗА МАРЕК! 1:0! Любомир Костов! Николай Ганчев центрира в наказателното поле, топката прихвърли няколко играчи, но стигна до Веселин Любомиров. Той без забавяне потърси Костов, който успя да се измъкне от бранителите на Септември и с удар отблизо откри резултата.

11′

Мартин Стоянов от състава на гостите получи жълт картон за симулация. Повторенията, обаче, оставиха сериозни съмнения дали действията на защитника на домакините Христо Каймакански срещу играча на Септември са били в рамките на позволеното. Треньорът на софиянци Николай Митов изрази бурно неудовлетворението си от решението на главния съдия да не отсъди дузпа в тази ситуация.

5′

Борислав Маринов изведе Жан-Пиер Да Силва сам срещу Пламен Младенов, но нападателят отправи слаб удар, който бе спасен без проблеми от вратаря на Марек.

2′

Домакините можеха до стигнат до гол още в самото начало на двубоя. Николай Ганчев намери Любомир Костов в наказателното поле, той стреля от непосредствена близост, но Димитър Шейтанов демонстрира отличен рефлекс и спаси сигурен гол.

1′