Единственият българин, който играе в момента в румънското първенство Живко Желев вкара попадение във вратата на гранда Динамо (Букурещ), но тимът му Оцелул загуби с катастрофалното 1:6.

Бившият играч на Литекс игра 90 минути, като в 14-ата минута засече с глава центриране от корнер и даде преднина на Оцелул. Домакините обаче реагираха мигновено и веднага след подновяването на играта от центъра Козмин Моци изравни - 1:1.

В 21-ата минута Флорин Брату доведе срещата до обрат и Динамо вече водеше с 2:1. Три минути преди края на първото полувреме Йонел Данчулески покачи на 3:1 за домакините.

До края на срещата последният реализира още два гола (в 78-ата и 84-ата), с което оформи своя хеттрик и крайното 6:1 за Динамо (Букурещ).

След поражението Живко Желев и Оцелул заемат 10-ото място с 12 точки в майсторската група на Румъния, а Динамо се изкачи на 7-ата позиция, като вече има 17 точки. Лидер е Клуж с 24 точки.