90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Георги Бенковски", гр. Пазарджик Зрители:
90+5′

Никола Попов слага край на мача. Хебър и Крумовград не си отбелязаха гол. Вторите 45 минути се оказаха значително по-интересни от първото полувреме, като и двата тима имаха своите шансове.

90+4′

Шанс за Хебър, но влезлият като резерва Клайдер Машедо спря топката.

90+4′

Мартин Михайлов получава поредния жълт картон.

90+1′

Смяна в отбора на гостите. Серкан Юсеин отстъпва мястото си на Клайдер Машедо.

90+1′

Напуска и Даниел Миланович за сметка на Матей Шимич.

88′

Нов пробив на Пенев отдясно. Нападателят центрира в наказателното поле, но Георги Николов беше изпреварен.

86′

Ангел Бастунов е заменен от Стефан Цонков.

84′

Отличен пробив отдясно на Николас Пенев. Той успява да насочи топката в малкото наказателно поле, но до удар не се стигна.

80′

Джунейт Али получава втори жълт картон и напуска игра. Крумовград остава с човек по-малко в края на мача.

76′

Диего Рапосо е заменен от Серкан Юсеин.

75′

Удар на Ангел Бастунов е блокиран и Хебър получава корнер.

Снимка 636226

Източник: startphoto.bg

72′

Пенев извършва поредна смяна. В игра влиза Жоао Сеско на мястото на Архан Исуф.

70′

Нов пропуск за Крумовград. От близка дистанция Джунейт Али направи по-трудното - вместо да прати топката във вратата, а изстреля извън очертанията на стадиона.

69′

Натискът на Крумовград се засили. Алекс Колев подаде към Диего Рапосо, който се озова сам срещу вратаря на Хебър Матвей Игонен, но не се реши да стреля и топката му беше отнета.

69′

Удар от въздуха на Алекс Колев среща гредата.

65′

Олейксий Збун отстъпва мястото си на Богомил Божуркин.

63′

Атака на Крумовград завършва с прехвърлящ удар, но топката е изчистена от голлинията на Хебър от Лазар Марин.

59′

Калоян Пехливанов получава жълт картон.

58′

Серкан Юсеин стреля от малък ъгъл, но стражът на Хебър внимаваше и отново се намеси.

57′

В тази минута беше отправен първият точен удар в очертанията на вратата. Негов автор стана Джунейт Али от състава на гостите.

46′

Любо Пенев предприема смени. Марсел Канади е заменен от Георги Вълчев.

46′

Стилиян Тисовски е заменен от Николас Пенев.

45′

Второто полувреме стартира. Да си пожелаем по-интересни втори 45 минути.

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ!

43′

Архан Исуф извършва грубо нарушение срещу Диего Рапосо и получава само жълт картон.

45′

Първото полувреме завърши. В него липсваха интересни моменти, като бяха отправени едва два удара, но за сметка на това жълтите картони са четири.

Сред зрителите в Пазарджик е и баскетболният специалист Константин Папазов.

Снимка 636221

41′

Стилиян Тисовски получава първия жълт картон в състава на домакините.

37′

Джунейт Али получава жълт картон.

34′

домакините имаха претенции за дузпа заради игра с ръка. Ситуацията бе прегледана с ВАР и играта продължи.

32′

Капитанът на гостите Божидар Кацаров е санкциониран.

31′

Марсел Канади от Хебър стреля опасно от пряк свободен удар, но след рикошет в стената, топката излезе в корнер.

27′

Стилиян Тисовски насочи опасно топката от ъглов удар, но Янко Георгиев внимаваше и боксира.

18′

Малко напрежение пред вратата на гостите при изпълнение на корнер, но топката премина над главите на всички и излезе в аут.

16′

Първи удар в посока една от двете врати. Изстрелът с глава на Алекс Колев обаче премина над вратата на Хебър.

14′

Първи жълт картон в срещата. Получава го Серкан Юсеин.

9′

Нищо интересно на терена в първите минути на срещата. Очаквано домакините са по-активни.

2′

Срещата в Пазарджик стартира. Времето е доста топло за сезона.

1′

Минути ни делят от началото на вълнуващия двубой в Пазарджик.

33. Стефан Цонков 18. Клайдер Машедо

Хебър приема Крумовград в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Двубоят в Пазарджик е от 15:00 часа. Главен съдия е Никола Попов.

Домакините нямат победа в последните пет мача, като четири от тях загуби. Към момента отборът заема 10-о място в класирането, с 12 точки след 11 мача.

От Хебър излязоха с официална позиция за боя в Пловдив

Пазарджиклии подчертаха, че не толерират насилието

Една позиция и точка пред Хебър е именно Крумовград. Възпитаниците на Неманя Милянович нямат успех в последните четири срещи, като са на две поредни загуби.

Крумовград падна като гост от Пирин с 0:1, а след това загуби и домакинството си на Арда с 1:3.