90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр, Пловдив Зрители:
90+5′

Край на мача. Крумовград прекъсна негативната си серия от четири поредни загуби и записа първи успех при треньора Станислав Генчев.

90+4′

Разправия на терена. Децата, които подават топките са се прибрали заради лошото време и това дава повод за претенции от страна на гостите.

90′

Вини Трибулет стреля, но встрани от вратата на Крумовград.

88′

Нова добра атака на Крумовград. Джеферсон Манярес отправи удар с левия крак от границата на наказателното поле, но стражът на гостите улови.

83′

Дъждът над стадиона се засилва.

82′

Крумовград атакува опасно и прати топката във вратата, но няма попадение поради засада. Алекс Колев пусна пас с пета към Ренан Арияш, а бразилецът подаде към Джеферсон Манярес. Бразилецът отправи силен шут, който се озова във вратата на стража Ачинели, но попадението беше отменено заради засада на Ренан.

Снимка 644557

Източник: startphoto.bg

80′

Патрик Луан напуска, влиза Октай Юсеин като тактическа смяна.

78′

Поредна смяна в отбора на Берое. Сегундо Пахаме е заменен от Жорди Говеа.

72′

Серкан Юсеин напуска за сметка на Лукас дос Сантос.

70′

Густаво Каскардо получава жълт картон след шумна реакция на отсъждане на рефера.

69′

Отново напрежение пред вратата на Берое след изпълнен ъглов удар.

65′

Разбъркване в наказателното поле на гостите от Стара Загора. Раян Сенхаджи се оказа най-съобразителен и отправи удар от малък ъгъл, който беше избит от Ачинели. Главият рефер отсъди аут, вместо корнер.

62′

Вячеслав Велев от Крумовград отправи силен шут от далечна дистанция, който профуча покрай вратата на стража на Берое Родриго Ачинели.

61′

Напуска Едуин Ласо, влица Енцо Хойос.

61′

Димитър Тонев изпитва дискомфорт и е заменен от Китан Василев.

60′

Стефан Гаврилов отстъпва мястото си на Тиаго Сийас.

57′

Божидар Кацаров е санкциониран.

50′

Лучиано Скуадроне получава жълт картон.

46′

Нова възможност пред заралии. Гостите претендират за игра с ръка, но не получават желаната дузпа.

Снимка 644555

45′

Втората част стартира.

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ

45′

Първото полувреме завърши. Крумовград води с гол на Ренан Арияш. Берое направи няколко пропуска чрез Трибулет и може да съжалява за дефицита от един гол.

44′

Голмайсторът Ренан извършва грубо нарушение и е санкциониран.

30′

Серкан Юсеин центрира в наказателното поле. Раян Сенхаджи нанесе удар с глава, който премина покрай гредата.

18′

Нов удар на Трибулет, този път с глава, който беше париран от Макенджиев.

16′

Отговорът на Берое не закъсня, но Вини Трибулет беше неутрализиран.

15′

Гол за Крумовград след бразилска комбинация. Алекс Колев даде началото на атаката, топката попадна у Патрик, който върна към Ренан. Без подготовка той прати топката в далечния ъгъл за 1:0.

11′

Играта се изравни. И двата отбора атакуват съперниковата врата, но засега чистите положения липсват освен това в началото, което не беше реализирано от Берое.

1′

Двубоят в Коматево стартира. Времето е студено, но теренът е добър. Преди да е изминала една минута Берое стигна до първата си възможност, но домакините се справиха с опасността.