Отборите на Хебър и Крумовград не си отбелязаха гол и завършиха 0:0 в двубой от 12-ия кръг на efbet Лига.

Двата тима изиграха скучни първи 45 минути, в които нервите преобладаваха и бяха показани 5 жълти картона и не беше отправен нито един точен удар. След почивката играта се оживи, като по-добрите положения бяха пред състава на гостите, но до попадения не се стигна. В последните 10 минути Хебър игра с човек по-малко, но запази мрежата си суха.

Хебър - Крумовград 0:0, развоят минута по минута

Мачът е от 15:00 часа

Така гостите събраха 14 точки и вървят 9-и в класирането. Хебър е 10-и с една по-малко.

Отборът на Крумовград стигна до първото положение в мача в 21-та минута. Серкан Юсеин свали центриране в наказателното поле към дузпата, където Александър Колев бе непокрит и пробва удар със задна ножица, но той се получи неточен.

Това бе и единствената голова ситуация през първото полувреме, в което нямаше точен удар към вратите.

Джунейт Али отправи първия след десет минути игра през втората част, но топката попадна право в ръцете на вратаря на Хебър - Матвей Игонен.

Крумовград създаде най-чистата ситуация в мача в 70-ата минута. Алекс Колев засече центриране на Вячеслав Велев и удари страничната греда, а топката се върна към терена в непокрития Джунейт Али.

Той обаче не уцели вратата от 100-процентова ситуация.

Малко по-късно Джунейт Али бе изгонен от игра в 81-та минута с втори жълт картон и Хебър бързо създаде две положения за гол.

Появилият се в игра на почивката Николас Пенев влезе в наказателното поле и подаде пред вратата, но топката не стигна до негов съотборник. Малко по-късно негово центриране бе засечено от Георги Николов, който не успя да вкара гол.