90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:
90+5′

Край на мача. Крумовград спечели с 2:0 като отбеляза по един гол във всяко от полувремената. Това беше четвърта поредна победа за тима, който вече е девети с 30 точки. Локомотив е 13-и с 22.

90+4′

Алекс Колев сложи точка на спора с втори гол за Крумовград.

89′

Димитър Тонев е заменен от Калоян Пехливанов.

87′

Голмайсторът Серкан Юсеин е заменен от Патрик Луан.

86′

Добра възможност пред Локомотив за изравнителен гол, но пропиляна.

82′

Симеон Мечев центрира от ъглов удар, Георгиев боксира, а Локомотив не успя да организира смислени действия.

Снимка 654928

Източник: startphoto.bg

77′

Мики Орачев е сменен със Стефан Ламбезе.

75′

Нова възможност пред Крумовград, но ударът на Алекс Колев от близка дистанция отново е блокиран.

70′

Димитър Тонев получава жълт картон за вербална реакция.

70′

Карлос Франса е санкциониран за бурна реакция.

67′

Футболистите на Крумовград вкарват топката във вратата, но гол няма, тъй като преди това е извършено нарушение срещу вратаря Любенов.

65′

Трета смяна за гостите. Ренан Арияш е заменен от Жак Пехливанов.

65′

Юсеин навлезе на скорост в наказателното поле на Локомотив и преодоля двама играчи. Той подаде към Александър Колев, който стреля, но Диме Димов успя да изчисти топката пред голлинията.

62′

Серкан Юсеин стреля от свободен удар, насочвайки топката в долния десен ъгъл на вратата на Локомотив, но Александър Любенов внимаваше и успя да избие в корнер.

60′

Валентин Николов е заменен от Бруно Франко.

60′

Селсо Рапосо отстъпва мястото си на Стив Траоре.

59′

Добра контра за гостите. Серкан Юсеин подаде към Димитър Тонев, който след това сложи топката на главата на Алекс Колев, но той стреля над напречната греда в аут.

52′

Ренан Арияш е санкциониран за нарушение.

48′

Антони Иванов е наказан.

46′

Момчил Цветанов отстъпва мястото си на Джунейт Али.

46′

Диего Рапосо е заменен от Октай Юсеин.

46′

Красимир Милошен напуска, влиза Димитър Митков.

45′

Вторите 45 минути стартираха.

33′

Серкан Юсеин получава жълт картон.

45′

Двата тима се оттеглят на почивка. Гостите имат аванс. Какво ще измислят домакините през вторите 45 минути предстои да разберем след четвърт час.

Снимка 654924

39′

Домакините стигнаха до първия си удар в мача. Селсо Рапосо центрира отдясно, топката стигна до Мики Орачев, който стреля слабо и не затрудни Янко Георгиев.

26′

Ренан Ареяш нанесе красив удар от въздуха пред наказателното поле, който бе точен, но не достатъчно силен и  стражът на Локо Любенов улови топката.

19′

Серкан Юсеин открива в полза на гостите. Димитър Тонев центрира отлично отдясно и в наказателното поле Юсеин засече топката във вратата за 1:0. Попадението беше прегледано с ВАР, но в крайна сметка зачетено.

16′

Симеон Мечев опита да изненада Янко Георгиев с далечен удар, но не намери вратата.

15′

Момчил Цветанов от гостите е санкциониран за препречване.

10′

В първите десет минути от двубоя домакините от Локомотив (София) владееха повече топката, което обаче не водеше до нещо по-опасно пред вратата на Янко Георгиев, а удари към двете врати липсваха.

1′

93. Стефан Самуюел Ламбезе 30. Жак Пехливанов

Локомотив София приема новака Крумовград в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Срещата е днес от 14:30 часа на стадион "Локомотив" в "Наджеда".

Двата отбора започнаха успешно пролетния дял от шампионата. Столичните "железничари" се справиха при визитата си на Хебър и се наложиха с 1:0, докато тимът на Крумовград поднесе изненадата на кръга и победи състава на Ботев Пловдив.

Локомотив (София) има остра нужда от точки, тъй като с моментния си актив от 22 пункта се намира много близо до дъното в класирането, докато съставът на Крумовград е девети с 27 точки.

В лагера на домакините с травма е Калоян Кръстев, но в състава се завръща Ивайло Найденов, който е възстановен от своята травма. През седмицата стана ясно, че звездата на тима Карлос Франса най-вероятно ще напусне редиците на Локомотив през лятото.

В същото време в Крумовград нямат проблеми с наказани и тежко контузени състезатели. Новакът в efbet Лига ще търси нова победа срещу Локомотив София след успеха в първия мач. Крумовградчани могат да направят трети дубъл над тимове от елита.