90+7′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Виваком Арена - Георги Аспарухов", гр. София Зрители: 8 000
90+7′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

Шест минути добавено време.

89′

Джуниет Али си изкара жълт картон.

78′

Жълт картон за Диего Рапосо.

75′

Рикардиньо излиза, за да се появи Асен Чандъров.

74′

Китан Василев заменя Патрик Луан.

Снимка 656710

Източник: startphoto.bg

71′

Патрик Луан получава жълт картон.

67′

ГРЕДА ЗА ЛЕВСКИ! Плеймейкърът на "сините" Ел Джемили проби от десния фланг, пробва да центрира, но топката промени траекторията си и се удари в страничната греда на вратата на Янко Георгиев.

60′

Патрик Мислович заема мястото на контузения Асен Митков.

55′

Шанс за Левски! Въпреки че е с 10 души на терена, съставът на Николай Костов успя да създаде до момента най-опасното положение. Цунами получи подаване от Ел Джемили, за да отправи силен изстрел, спасен от Янко Георгиев.

46′

Джуниет Али е заменен от Момчил Цветанов.

46′

Евертон Бала влиза на мястото на Фабио Лима.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Жълт картон за Карлос Охене.

39′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА ПАТРИК-ГАБРИЕЛ ГАЛЧЕВ! Крайният защитник на столичния гранд изостана в преследването на Патрик Дос Сантош, който щеше да излезе сам срещу Пламен Андреев, ала юношата на клуба умишлено го фаулира, след като беше последен в отбрана. Реферът Ивайло Ненков не се поколеба и мигновенно острани национала от игра.

33′

Вячеслав Велев си изкара жълт картон.

25′

Владеене на топката: Левски: 61%, Крумовград: 39%

19′

Наставникът на Левски Николай Костов също е предупреден.

18′

Жълт картон за Асен Митков.

15′

Какъв пропуск! Доминацията на "сините" бе близо да бъде оползотворена, когато избита топка от стража Янко Георгиев попадна в Патрик-Габриел Галчев, а десният краен бранител центрира коварно в наказателното поле, където отново вратарят се намеси, след което кълбото се озова в Марин Петков, чийто удар рикошира в съотборника му Рикардиньо.

Снимка 656711

9′

Домакините наложиха натиск над съперника си, но понастоящем не съумяват да застрашат вратата на гостите.

1′

31. Хюго Озе

Левски приема отбора на Крумовград в мач от 24-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Георги Аспарухов" е с начален час 15:15.

Мачът се очаква да бъде изключително интересен, тъй като и двата отбора демонстрират отлична форма от началото на пролетния сезон в efbet Лига и са в серия от по три поредни победи от подновяването на шампионата.

В момента "сините" са на четвърта позиция с 44 точки, а тимът на Крумовград е седми с 33 пункта.

Очаква се новото попълнение на Левски Евертон Бала да направи дебют за тима, след като картотекирането му е завършено успешно. Илиян Стефанов претърпя успешна операция на коляното и му предстои дълго възстановяване.

Гостите няма да могат да използват звездата Александър Колев, който е с натрупани картони и има наказание за един мач. Станислав Генчев няма да може да използва и бранителя Александър Георгиев.

Двата тима вече се изправиха един срещу друг в деветия кръг на първенството в Крумовград. Тогава срещата завърши при равенство - 2:2.

Срещата днес ще бъде ръководена от Ивайло Ненков.