Турнир: efbet Лига Стадион: "Ивайло", гр. Велико Търново Зрители:

Четири минути добавено време!

88′

Патрик Луан е заменен от Октай Юсеин.

87′

Греда! Гостите още ведннъж уцелиха греда. Джунейт Али центира към Александър Колев, централният нападател пое топката с гърди, елиминира елегантно Георги Ангелов и стреля от воле, топката се отби в крака на Луис Мина и след това срещна напречната греда.

85′

Домакините поискаха дузпа заради съприкосновение в наказателното поле на Крумовград между Иван Василев и Ренан, но съдията не уважи техните претенции.

81′

Още една пропусната възможност от Матей Шимич след центриране от корнер! Хърватският централен защитник на Крумовград пак бе изпуснат от отбраната на Етър и стреля с глава от границата на малкото наказателно поле, но топката мина над напречната греда.

76′

Китан Василев влезе в игра на мястото на Димитър Тонев.

71′

Александър Мишов замени Дидис Пита.

70′

Мощен шут на Кнежевич, Янко Георгиев с добра намеса.

Снимка 661103

Източник: startphoto.bg

64′

Атанас Атанасов е сменен от Йоахим Карсела.

64′

Ловре Кнежевич смени Мартин Моран.

59′

Първа смяна в състава на Крумовград. Жак Пехливанов отстъпи мястото си на терена на Момчил Цветанов.

49′

Отменен гол за Етър!

Домакините започнаха по-силно второто полувреме и стигнаха до попадение във вратата на Крумовград след удар на Серин Файе, но то бе отменено поради нарушение на Иван Василев срещу вратаря Янко Георгиев.

Снимка 661106

48′

Официално предупреждение за Димитър Тонев, който фаулира грубо Мартин Моран.

45′

Второто полувереме на двубоя във Велико Търново започна.

45+1′

Край на първата част!

43′

Първи жълт картон в срещата. Той е за играча на домакините Горка Ларучея.

42′

Изстрел на Джунейт Али, но Ангел Мартинов изби.

37′

Греда! Най-чистото положение от началото на мача! Жак Пехливанов центрира от корнер, Матей Шимич бе оставен непокрит, но ударът му от въздуха се отби в градата на пазената от Ангел Мартинов врата!

36′

Патрик Луан успя да се пребори за топката, влезе в наказателното поле на "болярите" и центрира по земя, но Георги Ангелов бе добре позициониран и успя да изчисти.

22′

Александър Колев също опита късмета си с удар извън наказателното поле, който обаче не затрудни стража на Етър.

21′

Далечен шут на Димитър Тонев в аут.

8′

Удар от дистанция на Патрик Луан, Ангел Мартинов спаси без проблеми.

1′

Мачът на стадион "Ивайло" в Старата столица започна.

77 Мартин Николов

Етър приема Крумовград в мач от 29-ия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион "Ивайло" стартира в 17:00 часа.

Двубоят е от изключителна важност за гостите, които се опитват да завършат сезона в първата шестица. Преди сблъсъка отборът на Станислав Генчев се намира на седмата позиция с 40 точки. Пред тях, на шестото място, е Ботев (Пловдив) с 41 точки.

Етър пък продължава да е на дъното в класирането с едва 13 пункта. В последните мачове "виолетовите" имат четири поражения и една победа и изглежда, че вече е почти невъзможно отборът от Велико Търново да запази мястото си в елита.

Главен съдия на срещата ще е Мартин Великов.