Отборите на Хебър и Ботев (Враца) завършиха наравно 1:1 в първи мач от 11-ия кръг на efbet Лига.

Домакините откриха резултата в самия край на първото полувреме, когато Ангел Бастунов изведе отлично Олексий Збун сам срещу вратаря на гостите Бариос и украинецът с техничен удар изпрати топката в мрежата.

След почивката врачани показаха много по-добра игра и стигнаха до изравнително попадание в 67-ата минута, когато Стефан Велев намери Мажуга на стрелкова позиция и нападателят възстанови равенството.

Хебър и Ботев (Враца) 1:1 (Развой на срещата по минути)

Мачът е от 15:30 часа

В 79-ата митута Стефан Велев направи голям пропуск, след отлично подаване на Браян Переа.

Малко по-късно Бастунов можеше отново да изведе Хебър напред в резулатата, но Бариос спаси неговия удар.

В последната минута на редовното време Браян Переа излезе сам срещу Петър Дебърлиев, но опитът му за прехвърящ удар не се получи и вратарят на Хебър спаси.

Така Хебър спря негативната серия от четири поредни загуби, като пазарджиклии вече имат актив от 12 точки и се намират на десета позиция във временното класиране, докато Ботев (Враца) е 11-ти с 10.