Стефан Христов остана сам след подаване на Луиш Педро. Мартин Луков спаси с крак.

ГООООЛ! Димитър Илиев получи прекраен пас от Аралица. Капитанът на скорост отдясно елиминира Луиш Педро и стреля диагонално по земя.

68′

Умарбаев стреля високо от добра позиция. Димитър Илиев създаде ситуацията.

66′

Скоростна атака на "царете". Будинов не можа да засече топката след центриране. Накрая защитата изчисти в корнер.

63′

Балатанов изрита здраво Николаев, но няма картон.

62′

Стефан Христов сменя Борис Галчев.

56′

Топката мина до гредата след удар с глава на Будинов след ъглов удар. Топката се удари и в Диниш.

53′

ГОООООЛ! Диниш Алмейда надскочи Балтанов и разстреля с глава Пласид след центриране от фаул отляво.

48′

Тактическото надиграване продължава.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Дилан Мертенс смени Панайотис Лука.

45+2′

Равностойна игра, но Пласид направи няколко отлични спасявания.

45+1′

Будинов стреля отдалече в аут.

45′

Шут на Димитър Илиев от фаул. Топката мина до дясната греда на Пласид.

44′

Балатанов фаулира Илич до левия ъгъл на наказателното поле на Царско село.

42′

Георгиев фаулира Карагерен.

40′

Страхотно спасяване на Пласид след опасен удар на Аралица от воле. Диниш свали топката преди това.

35′

Джони Пласид спаси удар отблизо на Диниш Алмейда. Димитър Илиев се пребори за висока топка.

26′

Пласид излезе и улови опасна топка.

24′

Корнер за домакините отляво. Топката премина през всички и след това топката мина високо над вратата след удар от границата на наказателното поле.

19′

Аралица стреля с глава след корнер. Топката мина на сантиметри от дясната греда на Пласид.

18′

Акрапович е угрижен. Домакините много добре са се затворили отзад.

13′

Шут на Карагерен. Пласид се хвърли наляво и спаси.

12′

Андерсон сменя Васев.

11′

Божидар Васев за втори път получава лекарска помощ. Той падна лошо.

9′

Топката се удари в ръката на Балтанов след изстрел на Николаев. Съдията не даде дузпа.

7′

Аралица влезе остро отдясно, но ритна топката високо в аут. Акрапович се ядоса.

6′

Карагерен излезе зад защитата, но се оказа в засада.

2′

Галчев центрира от фаул, но защитата на "смърфовете" се справи.

1′

Ще удържи ли най-добрата защита срещу лидера?

98.Стефан Христов 13.Даниел Димитров

Локомотив (Пловдив) излиза за задължителна победа срещу Царско село в първия мач от кръг №10 на efbet Лига. "Смърфовете" са лидери в класирането с 19 точки. Преднината им спрямо втория Лудогорец е 2 точки, но "орлите" имат един отложен мач срещу Арда.

Локомотив играе трудно, когато излиза в ролята на фаворит. Това се доказа във вторник, когато пловдивчани така и не можаха да разпечатат вратата на Арда. Днешният им съперник Цаско село е с най-добрата защита с допуснати едва 4 гола от 9 мача.

"Царете" допуснаха една от двете си загуби у дома срещу Ботев (Враца). Те също обичат да играят на контраатака и трудно връщат голове. Все пак в миналия кръг Царско село успяха да измъкне равенство в Разград срещу Лудогорец с гол в добавеното време.

Отборът от полите на Витоша едва се спаси от изпадане през изминалата кампания, но сега е приятната изненада. Отборът дори има амбиции за Топ 6, но най-вероятно ще успее да се класира за плейофите от 7 до 10 място.