90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90′

Край на мача.

86′

Мощна контраатака на домакините завърши с неуспешен удар на Галин Иванов от границата на пеналтерията.

84′

Топузов! Деян Лозев центира отдясно към играча, който пропусна от отлична позиция.

Снимка 550643

81′

Марио Топузов влиза на мястото на Крум Стоянов.

73′

ГОЛ! Ивайло Чочев е точен от дузпа!

Снимка 550642

72′

Червен картон за Омар Сако! Футболистът игра с ръка в наказателното поле. Съдията Станимир Тренчев се консултира с ВАР, посочи бялата точка и прати Сако под душовете.

69′

Йосков! Ангел Бастунов центира към играча, който не успя да вкара от много трудно положение.

66′

Валентин Йосков влиза на мястото на Денислав Ангелов.

63′

Принудителна смяна. Илиян Стефанов влиза на мястото на Омар Камара.

56′

Ивайло Чочев изведе по прекрасен начин Ангел Бастунов. Футболистът опита да преодолее Ганев, но стражът се намеси решаващо и спаси.

47′

Омар Камара заменя Даниел Генов.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

40′

Галин Иванов засече хубаво центриране на Крум Стоянов. Футболистът обаче бе твърде далече и ударът му с глава не затрудни Ганев.

37′

Жълт картон за Георги Русев.

Снимка 550619

33′

Абубакар Тунгара шутира от далечно разстояние! Наумов спасява!

Снимка 550618

24′

Крум Стоянов бе повален в пеналтерията. Съдията Станимир Тренчев остава безмълвен.

18′

Силни минути за ФК ЦСКА 1948. Домакините обаче не успяват да стигнат до сериозна опасност пред вратата на Генадий Ганев.

13′

Лебон също шутира от дистанция. Даниел Наумов не бе затруднен.

Снимка 550621

10′

Даниел Генов опита късмета си с удар от далечно разстояние. Топката обаче мина над напречната греда.

3′

Лебон! Футболистът излезе очи в очи с Даниел Наумов. Вратарят обаче запази хладнокръвие, скъси ъгъла добре и спаси.

1′

61 Стелиян Пламенов Добрев 99 Омар Камара

Тази вечер в 20:00 часа е последният мач от 11-ия кръг на efbet Лига между ЦСКА 1948 и Берое. Двата тима ще се изправят един срещу друг на националния стадион "Васил Левски". Старозагорци пристигат в столицата с надеждата да запишат първа победа срещу този съперник.

В досегашните 3 мача между двата тима в елита ФК ЦСКА 1948 има 1 победа, а другите два мача завършиха без победител.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В СРЕЩАТА

Домакините в този мач са далеч от доброто си ниво, което показваха през миналия сезон. Те имат едва 2 победи на сметката си и се намират на предпоследното 13-о място. Отборът спешно се нуждае от точки и не може да си позволи нови издънки.

Берое също не е твърде убедителен този сезон. Отборът се представя особено слабо при гостуванията си, като записа 3 поражения в последните си 3 мача далеч от дома. Освен това старозагорци имат проблем конкретно при гостуванията си в София още от началото на календарната 2021 година. Те загубиха всичките си визити в столицата до момента.

Вероятни състави:

ФК ЦСКА 1948: Наумов, Петров, Пиргов, Марин, Лозев, Стоянов, Ангелов, Чочев, Русев, Иванов, Александров

Берое: Ганев, Фуртадо, Цветков, Сако, Василев, Даскалов, Серкан, Генов, Лебон, Тунгара, Фол