Защитникът на Черно море Даниел Димов коментира двубоя срещу Левски на стадион "Георги Аспарухов", който завърши при резултат 0:0.

"Не смятам на терена това, което се случи преди началото на мача. Наистина неприятно, че се позабавиха нещата и, че има напрежение в техния клуб. С оглед това, което се получи на терена, имахме големи проблеми през първата част, тъй като излизахме високо и не успявахме да пресираме по най-добрия начин. От там идваха нашите проблеми във втора линия и в защитата. Второто полувреме нещата се подобриха в тази част. Имахме две-три ситуации в края, където можеше да се случи нещо, но като цяло равностоен мач и закономерен резултат.

Знаете как се играе на "Герена". Не се печелят лесно точки в каквото и състояние да е Левски. Да, победихме ги във Варна преди няколко седмици, но мач с мач не си прилича. Както можеше единият отбор да спечели, така можеше и другият. Резултатът е такъв какъвто е.

Ние си поставихме целта второ място. Апетитът идва с яденето. Първата цел беше тройката, за която се борихме от началото на първенството. Сега, докато имаме възможност, ще се борим. Имаме нелека програма, но тя е такава и за другите отбори. Имаме своите възможности. Най-важното е да се опазим от травми, от картони, да се възстановим и се готвим за следващия двубоя".

Илиан Илиев: Поздравявам всички в клуба, тъй като след толкова години отново спечелихме медал