Турнир: Купа на България Стадион: "Хювефарма Арена", гр. Разград Зрители:

Пет минути добавено време.

86′

Двойна смяна за Лудогорец. Сундберг и Тисера се появиха в игра вместо Вердон и Кайо Видал.

80′

Гол за Лудогорец! Рик Джонатан! Якуб Пьотровски опита дълъг пас към Рик Джонатан и след Виячки не се намеси убедително и топката да стигна до Рик Джонатан, който вкара реализира третия гол за Лудогорец в срещата.

71′

Двойна смяна за Лудогорец. Руан Круз и Тодор Неделев отстъпиха местата си на Квадво Дуа и Клод Гонсалвеш.

68′

Гостите бяха близо до изравняване на резултата, но Слуга спаси опасен удар на Бирсент Карагерен.

58′
Снимка 655623

Източник: startphoto.bg

Гол за ФК ЦСКА 1948! Педриньо намали резултата с красив гол от дистанция. Сон сгреши при изнасянето на топката, Реян Даскалов намери Педриньо и бразилецът отбеляза поредното си попадение с изстрел извън наказателното поле.

46′

Гол за Лудогорец! Само 22 секунди след началото на второто полувреме домакините удвоиха аванса си. Неделев стреля от дистанция и след контакт с крака на Виячки топката се отклони от първоначалната си траектория и изненада неприятно Генедий Ганев, който нямаше как да предотврати ново попадение в своята врата.

45′

Второто полувреме започна!

45′

Парвиз Умарбаев смени Стив Фуртадо на почивката в състава на гостите.

45′

Една минута добавено време.

45′

Край на първата част!

41′

Още един добър пробив на Видал, последва центриране, но Джонатан не успя да нанесе качествен удар, все пак топката попадна в Сон, чийто шут премина над вратата.

36′

Кайо Видал нахлу в наказателното поле на гостите, освободи се от Симеон Василев и стреля, но Ганев парира неговия удар.

28′

Опасен удар на Рик Джонатан, който премина над вратата на ФК ЦСКА 1948.

17′

Гол За Лудогорец! Тодор Неделев откри резултата в срещата с красиво изпълнение от пряк свободен удар.

Снимка 655612

11′

Първият жълт картон в мача е за бранителя на ФК ЦСКА 1948 Симеон Василев, за задържане на Кайо Видал.

9′

"Червените" отговориха на предизвикателството и Педриньо стреля от дистанция, но право в ръцете на Симон Слуга.

6′

Първо опасно положение в мача. Кайо Видал центрира ниско в наказателното поле на гостите, Виячки не се намеси по най-добрия начин, Руан стреля отблизо, но Ганев успя да избие в ъглов удар.

1′

80 Методий Стефанов

Отборите на Лудогорец и ФК ЦСКА 1948 се изправят днес от 17,30 часа в Разград в последния четвъртфинал от турнира за Купата на България. Двата тима имат стари сметки за уреждане на терена.

През май миналата година Лудогорец победи именно днешния си съперник във финала за трофея, а малко след това ФК ЦСКА 1948 направи 2:2 в Разград и едва не спря "орлите" за титлата. В спора за Суперкупата преди няколко седмици Лудогорец спечели след дузпи и днес ФК ЦСКА 1948 ще се опита да вземе реванш.

Треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев готви някои промени в състава. Поради травма извън сметките е звездата Бърнард Текпетей. На мястото му ще играе Спас Делев. Очаква се на терена да видим и Тодор Неделев. На върха на атаката ще действа Квадво Дуа. Извън сметките поради споразумение между двата тима ще бъде и привлеченият от ФК ЦСКА 1948 Ивайло Чочев.

Гостите също ще излязат с променено лице спрямо предишния си мач. Треньорът Николай Панайотов ще разчита на всички играчи с изключение на наказания Неделко Пишчевич. ФК ЦСКА 1948 вече показа, че може да създава трудности на Лудогорец и ще се опита и днес да застраши "орлите".