Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители: 544
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

83′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Макар да са с човек по-малко, домакините съумяха да възстановят паритета. Талис Кантанхеде центрира от ъглов удар в наказателното поле на Светослав Вуцов, където Бирсент Карагерен се разписа с глава за 1:1.

79′

Жълт картон за Денислав Александров.

76′

Стив Фуртадо си изкара жълт картон.

72′

Жълт картон за Иван Минчев.

72′

70′

Възможност за Славия! Тони Тасев напредна по левия фланг, след което стреля, ала но Даниел Наумов се отличи с качествена намеса.

Снимка 654956

Източник: startphoto.bg

64′

Марио Топузов е заменен от Никола Илиев.

56′

Владимир Николов отстъпва мястото си на Николай Христов.

56′

Емил Стоев е заменен от Денислав Александров.

49′

Жълт картон за Венцислав Керчев.

46′

Симеон Василев е заменен от Джонатан Перейра.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

38′

Шанс за символичните гости! Съставът на Златомир Загорчич продължава да опитва да увеличи преднината си. Кристиян Стоянов овладя топката, за да отправи корав изстрел, спасен от стража Даниел Наумов.

28′
Снимка 654938

20′

Владеене на топката: ФК ЦСКА 1948: 33%, Славия: 67%.

12′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ! "Белите" се възползваха от численото си превъзходство и съумяха първи да открият резултата. Владимир Николов с подаване отляво намери Иван Минчев, чийто удар попадна във вратата за 1:0.

10′

Владеене на топката: FK ЦСКА 1948: 18%, Славия: 82%.

2′

Червен картон! Двубоят започва кошмарно за домакините, тъй като полузащитникът Неделко Пишчевич закъсня с шпагата си, фаулирайки играч на "белите", който излизаше сам срещу Дани Наумов. Реферът Георги Давидов видя отлично ситуацията и не се поколеба да острани халфа от игра.

1′

91 Райън Бидунга 14 Роберто Райчев

ФК ЦСКА 1948 и Славия излизат един срещу друг в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Витоша" в Бистрица е с начален час 16:45, а главен съдия ще бъде Георги Давидов от Велико Търново.

Към момента домакините са на шеста позиция с актив от 36 точки. В първия пролетен кръг играчите на Николай Панайотов завършиха наравно 1:1 с Етър. Гостите от своя страна са 11-и с 24, а в първия си мач от подновяването на шампионата победиха с 3:0 Берое.

ФК ЦСКА 1948 няма сериозни кадрови проблеми и наставникът ще може да използва титулярните си играчи. Славия от своя страна ще бъде без Ертанк Томбак и Кристиан Добрев. Новите попълнения Ивайло Марков и Исак Соле все още не са подготвени за игра.

В първия мач между двата отбора през настоящия сезон ФК ЦСКА 1948 победи с 2:0 като гост след попадения на Бирсент Карагарен и Рууни Ева.