Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители: 3102

КРАЙ НА МАЧА!

ФК ЦСКА 1948 остана извън топ 6 след равенство срещу Локо (Пд) на "Лаута"

Двубоят завърши при резултат 1:1

86′

Малко преди края се стигне до голямо разбъркване в полето на гостите, но така и никой от Локомотив не успя да нанесе решителен удар.

79′

Реферът Георги Гинчев предупреди официално и Хорхе Сегура.

73′

Жълт картон за Ангел Лясков.

Снимка 662081

Източник: startphoto.bg

59′

ГООООЛ! 1:1! КАРАГАРЕН! Бирсент Карагарен дочака своя миг в мача, а той дойде в 59-ата минута, когато изпревари Хорхе Сегура за една спорна топка, напредна с нея и я прати технично покрай Томов за 1:1. Бившият футболист на Локомотив не изрази радостта си, а и получи аплодисменти от привържениците на домакините.

55′

ГРЕДА ЗА ДОМАКИНИТЕ! Малко след попадението локомотивци можеха да удвоят преднината си след добра комбинация между Бакакар Дион, Оливие Кандем и Мичи Нтело, но ударът на последния срещна дясната греда.

53′

ГООООООООЛ! ТОДОР ПАВЛОВ! 1:0!!! На фона на показаното на терена, домакините изненадващо откриха резултата в 53-ата минута. А още по-изнендващ беше голмайсторът и изпълнението му. Локомотивци спретнаха атака по десния фланг, а Димитър Илиев центрира на задна греда, където се беше включил централният защитник на "смърфовете" Тодор Павлов. Той си спря топката на гърди и със снаряд от границата на наказателното поле я прати точно в сглобката на вратата. Това беше първи гол в професоналния футбол за младия защитник, а с него си заслужи и огромно уважение, а именно - избърсване на бутонката от капитана на Локомотив - Димитър Илиев.

50′

КАРАГАРЕН! В 50-ата минута отново Карагарен беше изведен на перфектна позиция, нахлу в полето на Локомотив, излъга Тодор Павлов и стреля, но Томов спаси.

46′

В първата минута на второто полувреме Локомотив достигна до добра възможност. Оливие Кандем нахлу мощно в наказателното поле на гостите и нанесе удар по диагонала, но на сантиметри от целта.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

43′

Гостите продължиха да бъдат по-активният отбор на терена и в последните минути отново Карагарен и Радослав Кирилов стреляха към вратата на "смърфовете", но не намериха целта.

Снимка 662086

33′

КАРАГАРЕН! В 33-ата минута отново гостите достигнаха до прекрасна възможност. Карагарен получи извеждащ пас и излезе очи в очи с вратаря на Локомотив, финтира го и стреля в опразнената врата, но отнякъде се появи Тодор Павлов и с шпагат изби влизащата в мрежата топка.

24′

ГРЕДА ЗА ГОСТИТЕ! В средата на първото полувреме отборът от Бистрица пропусна нова възможност. Карагарен открадна топката от Ангел Лясков и подаде към Талис, който тръгна от своето поле, пробяга 40-50 метра и стреля от границата на наказателното, но в дясната греда.

17′

Шанс за гостите! В 19-ата минута можехме да свидетели на първия гол в срещата след отлична атака на гостите по левия фланг. Радослав Кирилов подаде към Симеон Василев, който центрира, а Емил Ценов нанесе удар с глава, но точно в обсега на Кристиан Томов.

10′

Спокойни първи минути на мача. Владението след 10 минути игра е 60-40 в полза на Локо.

Снимка 662087

1′