Женският тим на ЦСКА отстъпи с една позиция и вече заема четвъртото място в класирането след седмия кръг на Адриатическата лига по баскетбол за жени след снощната загуба от Госпич в Хърватия с 65:70. Това бе поредно поражение за "червените" с минимална разлика и то в последните секунди.

Момичетата на Георги Божков играха по-добре от домакините през по-голямата част от мача, но накрая допуснаха грешки и загубиха. Поражението бе общо четвърто за ЦСКА в турнира и трето като гост. "Червените ангели" имат и три победи, но все още нямат успех извън София.

Бранкица Хаджович"Атмосферата в съблекалнята, напълно естествено, не е приповдигната, след като допускаме втора поредна загуба в последните секунди. Не е приятно, че отново не успяхме да победим като гости, защото ако искаме да бъдем сред първите, трябва да вземаме и мачовете далеч от София, заяви плеймейкърът на отбора Бранкица Хаджович за Топспорт.бг. - Загубихме нелепо, след като водехме през по-голямата част от мача, но има още много мачове, където можем да компенсираме лошите резултати. Трябва да забравим тази загуба, да се концентрираме и да продължим напред. След два дни ни предстои още един мач. Не смятам, че последните две нещастни загуби ще повлияят на играта ни срещу Апоел", допълни рукокосата баскетболистка.

ЦСКА днес тренира двуразово в Госпич. В тима няма здравословни проблеми. Утре отборът заминава за Тел Авив. Предстои пътуване от 2 часа с автобус до Сплит, след това едночасов полет до Рим, където има петчасов престой, последван от 3-часов полет до Израел.

Очаква се в ранните часове на сряда "червените" да пристигнат в Тел Авив, където в четвъртък в 17.30 часа българско време излиза срещу местния Апоел във втория си мач от група "С" на турнира за купата на ФИБА-Европа.

"Армейците" имат една загуба като домакин 67:68 от Боташспор (Турция) през миналата седмица.