90+8′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+8′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА - Крумовград 2:2 в мач от efbet Лига

ЦСКА даде задна в битката за второто място! Крумовград препъна "армейците" в София

Вижте как се разви двубоят

86′

Георги Чорбаджийски е вторият, който беше официално предупреден.

82′

Асприля получи първия жълт картон в мача в 82-ра минута.

81′

ЛИНДСЕТ! ЦСКА имаше златен шанс да отбележи победен гол в 81-ва минута. Данило Асприля напредна по дясното крило и центрира ювелирно в наказателното поле, където Линдсет засече от воле с левачката, но Янко Георгиев опази мрежата си със страхотно спасяване.

Снимка 665580

Източник: startphoto.bg

76′

Стамен Белчев прави още една двойна смяна. Хайнц и Фаетон бяха заменени от Асприля и Чорбаджийски.

63′

Махмутович и Юга отстъпиха местата си на Кордоба и Шопов.

55′

ГООЛ! 2:2!! ЛУАН! Гостите не се пречупиха след силните минути на ЦСКА в началото на второто полувреме и на свой ред стигнаха до изравнителен гол в 55-а минута. Топката беше изритана към центъра на терена, където Алекс Колев с глава успя да я пренасочи по начин, по който я превърна в извеждащо подаване за Патрик Луан. Бразилецът се пребори с Християн Петров, излезе сам срещу Бусато и не представляваше трудност за него да я прокара покрай вратаря.

52′

ГРЕДА ЗА ЦСКА! Само 3 минути след гола "червените" можеха да нанесат решителен удар по своя съперник. Първо удар от воле на Скаршем рикошира в Алекс Колев, а след това се отби в гредата и излезе в корнер. След ъгловия удар пък Хайнц опита късмета си с удар от въздуха, но този път Янко Георгиев се намеси добре.

49′

ГООЛ! 2:1! ФАЕТОН! Четири минути след подновяването на играта ЦСКА излезе напред в резултата. "Армейците" организираха постепенна атака, която премина през Санянг, Юга и Линдсет, който подаде към Скаршем в наказателното поле. Улаус центрира на задна греда, където дебнеше Фаетон и от малка дистанция нямаше как да сгреши.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

ПОЧИВКА!

Снимка 665568

45+2′

В продължението на първото полувреме Марселино имаше отлична възможност да обстрелва вратата на гостите, но и неговият удар не намери очертанията на вратата, а това предизвика бурно недоволство от старши треньора на "червените" Стамен Белчев.

42′

ЛИНДСЕТ ПРОПУСНА ДУЗПА! В 41-ва минута ЦСКА получи право да изпълни дузпа за игра с ръка на Шимич в наказателното поле. С изпълнението се нагърби Джонатан Линдсет но изстрелът му не намери очертанията на вратата и топката профуча покрай десния страничен стълб.

37′

Малко преди почивката ЦСКА на два пъти можеше да излезе напред в резултата. Първо Тобиас Хайнц стреля опасно от дистанция, но Янко Георгиев се намеси блестящо и спаси. Секунди след това Хайнц и Скаршем комбинираха много добре, а последният нанесе удар, но топката премина встрани от целта.

34′

БУСАТО! Вратарят на "армейците" имаше ключова роля за запазването на резултата в 34-та минута. Патрик Луан беше изведен сам срещу Бусато, но стражът излезе и попречи на бразилеца да нанесе удар. Топката обаче попадна в Алекс Колев, който се опита да направи добавка, но Бусато бързо се изправи и спаси.

Снимка 665565

29′

ГООЛ! 1:1!! ЛИНДСЕТ! ЦСКА възстанови равенството в 29-ата минута на мача. Тибо Вион проби по десния фланг и центрира по земя в наказателното поле към Тобиас Хайнц. Норвежецът хитро подаде с едно докосване към своя сънародник Линдсет, който нахлуваше в наказателното поле и с техничен удар не остави никакви шансове на Янко Георгиев.

22′

Матиас Фаетон отправи първия точен удар за ЦСКА в 22-рата минута, но Янко Георгиев улови без проблем.

21′

В първата 1/4 от двубоя Крумовград стоеше по-добре на терена и момчетата на Станислав Генчев доказаха, че заслужават мястото си в топ 6 и че неслучайно са в серия от 14 мача без загуба в елита. Дали днешният ще бъде под №15? Предстои да разберем...

Снимка 665564

11′

БУСАТО! Гостите от Крумовград можеха да удвоят предината си в 11-та минута, когато Серкан Юсеин центрира от корнер, а Лукас Сантана стреля опасно с глава и само невероятната реакция на Бусато запази мрежата на "червените" от второ попадение.

3′

ГОЛ! 0:1! ЛУАН! Началото на мача на стадион "Васил Левски" беше доста иненадващо. Гостите достигнаха до корнер в третата минута, след който топката няколко пъти беше центрирана в полето на ЦСКА, а при последното от тях Алекс Колев намери Патрик Луан и бразилецът с глава откри резултата. Попадението дълго време беше проверявано за засада, но в крайна сметка се оказа, че такава няма.

1′