Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

Александър Колев можеше да удвои преднината за столичани, но Мартин Паскалев застана на пътя му.

90+2′

Жълт картон за Пиер Зебли

84′

ГООЛ ЗА ЦСКА 1948! Ивайло Чочев демонстрира техниката си, тъй като овладя подаване отляво, преодоля защитник на домакините и реализира второто си попадение в мача.

75′

Бабакар Дион е сменен от Джовани Маркес

73′

Пловдивчани не спират да търсят изравняване, но до момента не успяват сериозно да застрашат вратата на Даниел Наумов.

Снимка 589745

Източник: startphoto.bg

73′

Карлос Охене е заменен от Ангел Бастунов.

68′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Ивайло Чочев изведе Джонатан Перейра на добра позиция и той умело матира стража на "смърфовете".

64′

Марио Топузов се появява на мястото на Георги Русев

64′

Тодор Павлов отстъпва мястото си на Милош Петрови

57′

ГООЛ за Локомотив (Пловдив)! Преслав Боруков получи дълго подаване отляво, хладнокръвно я отигра с глава и така възстанови паритета. Попадението бе прегледано от ВАР, но арбитрите не видяха несъответствие и признаха гола.

52′

ГООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Карлос Охене центрира прецизно в наказателното поле, Ивайло Чочев успя да поеме и да изведе гостите напред в резултата.

49′

Жълт картон за Реян Даскалов.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′
45+1′

Отменен гол на ФК ЦСКА 1948.  Ивайло Чочев стреля отблизо, вратарят изби топката и попадна в краката на Георги Русев. Той я вкара в опразнената врата, но след проверка на ВАР, попадението бе отменено.

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

43′

Огромен пропуск! Ивайло Чочев бе изведен на стрелкова позиция, но стражът на домакините се разтегна и отрази коварния удар.

38′

Александър Колев се измъкна от защитата на "смърфовете" и при минимален контакт се свлече на земята. Последва проверка от страна на ВАР за евентуален червен картон. Съдията обаче не показа такъв и даде знак играта да продължи.

36′

Преслав Боруков стреля от границата на наказателното поле, но не затрудни вратаря на столичния тим.

Снимка 589736

32′

Груба грешка в отбраната на домакините! Матеус Да Силва не успя да изчисти топката и тя се озова в Ради Кирилов. Той я подаде на Ивайло Човев, за да отправи неточен изстрел.

29′

Джонатан Соуза получава жълт картон.

28′

ПРОПУСК! Петър Витанов овладя топката в наказателното поле, стреля от непосредствена близост, за да бъде спрян от стража на гостите, който се отличи с качествена намеса.

21′

Жълт картон за Карлос Охене.

20′

Равностоен двубой до момента. Двата отбора се стремят да не допускат опасни положения пред вратите си.

9′

Домакините стартираха по-уверено в срещата и опитаха да наложат траен натиск на съперника, ала столичният тим постепенно изравни играта.

2′

Добра възможност за "смърфовете"! Бирсент Карагерен получи центриране отдясно, след което стреля, но ударът му бе блокиран от защитник на гостите.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′