90+6′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:
90+6′

Край на мача! ФК ЦСКА 1948 и Локомотив (Пловдив) завършиха 1:1 в драматичен двубой!

90+3′

Дузпа за ФК ЦСКА 1948! След преглеждане с ВАР, наказателният удар е отменен!

90′

Червен картон за Ангел Лясков от Локомотив (Пловдив).

90′

Защитникът на домакините Елитон също бе изгонен.

90′

Пет минути добавено време.

81′

Още една града за гостите, този път след удар на Георги Минчев.

78′

Бабакар Дион отстъпи мястото си на Петър Андреев.

72′

Голмайсторът за пловдивчани Джовани е сменен от празнуващия имен ден Димитър Илиев.

71′

Две промени в отбора на домакините. Радослав Кирилов замени Педриньо, а Видар Кяртансон влезе в игра на мястото на Зинга.

71′
70′

Педриньо бе изведен отлично от резрвата Антонио Вутов, но ударът му бе спасен от Динко Хоркаш.

67′

Жълт картон за Ерденис Гурища.

63′

Удар на Георги Минчев със задна ножица, топката преминава покрай вратата.

58′

Великолепно спасяване на Наумов след удар на Хорхе Сегура.

57′

Двойна смяна в отбора на ФК ЦСКА 1948. Парвиз Умарбаев и Антонио Вутов се появиха на терена вместо Емил Ценов и Никола Илиев.

Снимка 639321

Източник: startphoto.bg

57′
51′

Отлична възможност за гостите да поведат в резултата, но ударът на Оливер Камдем срещна гредата.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Три минути добавено време на първата част.

45′

Гостите можеха да осъществят пълен обрат само в рамките на няколко минути, но Алфа Конте не успя да реализира от удобна позиция.

44′

ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (ПЛОВДИВ)! Джовани изравни от дузпа.

Снимка 639314

43′

Ивайло Стоянов отсъди дузпа за гостите за нарушение на Гурища срещу Джовани! Ситуацията бе прегледана с ВАР. Наказателният удар е потвърден.

41′

Великолепна намеса на Симеон Василев миг преди Бабакар Дион да отпави удар към вратата на ФК ЦСКА 1948.

39′

Жълт картон за Евандро от състава на Локомотив (Пловдив).

23′

Аерон Зинга получи официално предупреждение от съдията Ивайло Стоянов.

15′

ГОООООЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! След грешка на Ангел Лясков, Георги Русев напредна и с техничен удар от границата на наказателното поле откри резултата в полза на "червените".

Снимка 639306

13′

Още една добра намеса на хърватския страж на гостите, този път след изпълнение на пряк свободен удар от Педриньо.

10′

Елитон стреля с глава след центриране от фаул, но Динко Хоркаш спаси без проблем.

9′

Жълт картон за Ангел Лясков за нарушение срещу Георги Русев.

3′

Първото опасно положение в мача е за гостите. Джовани стреля към вратата на ФК ЦСКА 1948, но Даниел Наумов демонстрира добър рефлекс и изби.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА

1′

20 Антонио Вутов

Временният лидер в efbet Лига Локомотив (Пловдив) излиза днес от 17,45 часа на негостоприемния стадион в Бистрица срещу отбора на ФК ЦСКА 1948.

Домакините вървят седми в класирането, а в миналия кръг стигнаха само до 0:0 срещу Локомотив (София) и ще се опитат днес да спечелят трите точки.

В същото време в Локо са в серия от четири поредни мача без победа и също са мотивирани да си тръгнат с пълен актив.

Със сигурност Локомотив ще бъде без бразилския халф Лео Сена, който се контузи при загубата срещу Берое и ще бъде аут от терените до края на календарната година.

Треньорът Александър Томаш има две колебания за титулярния състав. Той ще решава в последния момент кой ще си партнира в центъра на защитата с Хорхе Сегура - Мартин Паскалев или Ефе Али. В същото време има голяма вероятност вместо Георги Минчев като централен нападател да започне Алфа Конте.