Турнир: efbet Лига Стадион: "Витоша", с. Бистрица Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

4 минути добавено време

87′

Реда Рабей получава жълт картон.

85′

ГОЛ за домакините! Галин Иванов! Георги Русев изведе технично 33-годишния офанзивен футболист, който от воле прати топката в мрежата на Аргилашки за втори път! 2:2!

80′

Реда Рабей извърши нарушение в опасна близост до наказателното си поле. Георги Русев центрира, но бранителите на "канарчетата" се справиха.

74′

Па Конате заменя Тодор Неделев.

67′

Мартин Тошев влиза на мястото на Бастунов.

65′

ГООЛ! Пълен обрат! Антоан Бароан бележи втория си гол в мача! Дилън Мертенс изведе по страхотен начин френския нападател, който надбяга централните бранители на домакините и технично преодоля Наумов за 1:2!

57′

Теренът в Бистрица е в отвратително състояние, което допълнително затруднява двата отбора, но все пак темпото на игра е прилично, а и интригата в мача е жива.

49′

ГООЛ! Ботев изравнява! Антоан Бароан бележи! Тодор Неделев хвърли дълъг пас в наказателното поле на домакините, където Николай Минков овладя топката добре и я пусна към Бароан, който с кинжален шут не остави шансове на Наумов! 1:1!

46′

Без промени на почивката. Двата тима продължават със съставите, с които започнаха двубоя.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Шанс за Ботев! Току изведе Бароан отляво, последва мощен изстрел на нападателя, но Наумов се справи добре и с една ръка опази мрежата си. Гостите получиха корнер, но от него не прозилезе нищо.

Снимка 566566

42′

В последните минути "канарчетата" взеха инициативата и натикаха своя опонент в неговото поле, но засега сериозни опасности пред вратата на Даниел Наумов няма.

34′

Шанс за втори гол! Домакините организираха бърза контраатака и Русев се озова на стрелкова позиция, но ударът му бе блокиран от Супрайен!

28′

Треньорът на Ботев Азрудин Валентич очевидно не е доволен от развоя на събитията и прати няколко от своите резерви да загряват. Сред тях е и Па Конате, който изненадващо бе оставен на пейката.

19′

ГОЛ! Алекс Колев открива резултата! Георги Русев открадна топката от играчите на Ботев и организира бърза контраатака. Той пусна вдясно, където бе бившият футболист на "канарчетата", който с плътен удар разпечата мрежата на Аргилашки! Колев не се зарадва на гола, показвайки уважение към бившите си съотборници.

9′

Отборът на Николай Киров владее инициативата, но към момента опасните атаки липсват и за двата състава. Притежанието на топката е 60% : 40% в полза на домакините.

5′

Атака на домакините, Георги Русев центрира в наказателното поле, Александър Колев засече с глава и стреля, но ударът му мина встрани от вратата, пазена от Аргилашки.

3′

Днешният ден е особено специален за Ботев, тъй като на тази дата клубът навършва 110 години.

Ботев (Пловдив) стана на 110 години

"Ботев Пловдив - 110 години смисъл и свобода"

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′