От Ботев (Пловдив) излязоха със становище във връзка със срещата-реванш от 1/2-финалите в турнира за Купата на България срещу ЦСКА. "Канарчетата" изразиха желание мачът да бъде ръководен от някой от международните съдии в страната.
Ето какво написаха пловдивчани:
"Нашият клуб вярва в качествата и обективността на избраните от УЕФА родни арбитри. Надяваме се на 1 май футболните аргументи да изпратят един от двата отбора на финала без след двубоя да има нуждата да се обсъжда ролята на съдията.
Искрено вярваме, че този път и срещата ще бъде отразена с достатъчен брой камери, за да може и системата ВАР да функционира пълноценно.
В името на феърплея, на футбола и най-вече - на феновете".
Двубоят на стадион "Христо Ботев" е на 1 май от 18:45 часа, като "жълто-черните" имат минимален аванс след първата среща в София.
top_spor
на 25.04.2024 в 16:59:07 #9Не бе, майна, Металик/Сопот/, сте най, най.... нали сте майни, все пак?!
blue_canary
на 25.04.2024 в 14:20:42 #8Тука трябва се пита неграмотния адвукатин
tundzhaka
на 25.04.2024 в 11:47:52 #7вие ще се оправдавате от съдиите след селския мач.
bggbobikempes
на 25.04.2024 в 11:29:00 #6Сопутките ще ядат Армейския.За това е този рев. Само ЦСКА
bggbobikempes
на 25.04.2024 в 10:54:41 #5Сопутките ще ядат армейския.За това е този рев .Само ЦСКА
tundzhaka
на 25.04.2024 в 09:54:23 #4който и за иде на финала ще бъде размазан като лaйно в гранит
XAN_lil
на 25.04.2024 в 09:47:02 #3СоПутките да не плачат много, ако не идат на финал, поне финала ще е на Тяхното бижу
09866433
на 25.04.2024 в 09:15:35 #2Ся, ако не можем да бием Сопутките, можем да си спестим насилствениоя секс с Шимпанзетата. 1 гол не мисля, че е кой знае каква разлика за преодоляване, нои ше трябва да се играе като мъже, а не като Тони 112ката-демек като женски полови органи
lexus444
на 25.04.2024 в 08:48:27 #1От първия мач,определено няма от какво да се оплакват.Всички спорни ситуации,бях отсъдени в полза на Ботев,без изключение.Което не оправдава безкрайно слабата,неадекватна игра на ЦСКА.При червените картони,не ми стана ясно защо беше даден такъв на наш играч,и 100% дузпа на Линдсет.Колкото и слаб да беше ЦСКА,според футболните,правила резултата може да е минимум 1:1.