Гол за Левски! Джавад Ел Джемили направи резултата класически!

Продължението на второто полувреме ще бъде осем минути.

83′

Йоахим Карсела е сменен от Дидис Пита.

82′

Гол за Левски! Мартин Петков удвои преднината на софиянци.

Джавад Ел Джемили отне топката от Георги Ангелов в половината на Етър и намери Марин Петков в наказателното поле, който изпрати топката между краката на Величков за 0:2.

72′

Келиан Гесум стана поредният играч на домакините, който получи жълт картон.

70′

Крум Стоянов също е наказан с жълт картон за извършено нарушение. Потърпевшият отново е Лима.

67′

Двойна смяна в състава на домакините. Ван Ранкин и Кандидус отстъпиха местата си на Жан-Марк Тибуе и Николай Янков.

67′
66′

Жълт картон за Ван Ранкин за нарушение срещу Фабио Лима.

62′

Феновете на Левски също пуснаха димки.

Снимка 657606

Източник: startphoto.bg

53′
Снимка 657599

Забавяне на играта заради пирошоу от страна на привържениците на Етър.

52′

Гол за Левски! Джавад Ел Джемили откри резултата! Гостите организираха бърза контраатака, Фабио Лима намери Ел Джемили, който стреля от дистанция, топката се отклони в гърба на защитник на Етър и излъга Мартин Величков.

Снимка 657602

45′

Второто полувреме започна!

45+7′

Край на първата част!

45′

Седем минути добавено време.

45′

Мартин Моран получи официално предупреждение за нарушение срещу Марин Петков.

39′

Удар от фаул на Патрик Мислович, без проблеми за Величков.

28′

Жълт картон за Кристиан Димитров за нарушение срещу Кольо Станев.

Снимка 657594

20′

Принудителна смяна в отбора на Левски. Асими Фадига се появи на мястото на Асен Митков.

14′

Евертон Бала центрира от ъглов удар, Хосе Кордоба се измъкна от защитата на Етър и стерля с глава, но Мартин Величков успя да избие.

3′

Първа възможност за отбелязване на гол в мача, тя е в актива но гостите, но ударът на Цунами от дистанция не намери целта.

1′

Начало на мача!

1′
Снимка 657595

Преди началото на мача бившият нападател на "болярите" Иван Петков официално прекрати кариерата си и бе награден от ръководството на домакините, както и от представител на Левски.

14 Ивайло Димитров

Етър и Левски се изправят един срещу друг в двубой от съботната програма на efbet Лига. Срещата на стадион "Ивайло" във Велико Търново е с начален час 15:15.

Левски прекъсна серията си от поредни победи в последния кръг, когато малко неочаквано, мачът на "Герена" срещу Крумовград приключи при равенство 0:0. Наставникът на "сините" - Николай Костов призна, че отборът му е разклатен, но ще се бори за пълния комплект точки в старопрестолния град.

Костов: Левски е разклатен! Не се заблуждаваме, че ще бием наред

Даде брифинг

Гостите се намират на четвърто място във временното класиране с 45 точки. Плътно зад софиянци е петият Локо (Пд) с 44, което допълнително трябва да мотивира за успех Марин Петков и компания.

Последното попълнение на Левски - Евертон Бала ще поведе атаката на тима срещу Етър. Треньорът Николай Костов ще заложи на бразилеца за заместник на сънародника му Рикардиньо, който е наказан поради натрупани жълти картони.

До Куршума, както е прякорът на атакуващия футболист, ще застане Джавад Ел Джемили. 25-годишният футболист бе взет за ляво крило, което е със силен десен крак, но във визитката му бе споменато, че може да играе и на върха на атаката.

За предстоящия мач с Етър - Левски няма да може да разчита още на наказаните Патрик-Габриел Галчев и Карлос Охене, както и на контузения Илиян Стефанов.

Светльо Петров каза рецептата за бой над Левски

Говори в навечерието на мача

Домакините от Етър са твърдо последни в таблицата, като имат едва 10 точки. Те ще бъдат без испанския си халф Горка Ларучеа.

Главен съдия на мача е Владимир Вълков, с помощници Светослав Енчев и Иван Копчев. С ВАР ще се занимават Драго Драганов и Мартин Великов. Делегат на БФС е Коце Костадинов, а работата на реферите зорко ще следи Радан Мирянов.