Красиан Колев се появи на терене ана мястото на Георги Каракашев.

Георги Каракашев получи официално предупреждение.

74′
Снимка 656027

Източник: startphoto.bg

Гол за Левски! Фабио Лима! Новото попълнение на Левски получи подаване от резервата Патрик Мислович, обърна се и с мощен удар от дистанция отбеляза красиво попадение, за да изведе селекцията на Николай Костов напред в резултата!

71′

Ангел Бастунов бе изведен отлично в наказателното поле на Левски, но той път ударът му бе неточен.

70′
70′
70′

Николай Костов извърши тройна смяна в състава на Левски. В игра се появиха Патрик Мислович, Фадига и Илиян Стефанов на местата на Кристиан Димитров, Асен Митков и Рикардиньо.

Снимка 656025

59′
Снимка 656024

Гол за Хебър! Ангел Бастунов! Попадението обаче беше отменено след намесата на системата ВАР заради засада на Атанас Кабов.

58′
58′
54′

Жълт картон за Кристиан Димитров за нарушение срещу резервата Шейх Диаманка.

51′

Още една добра атака на Левски завършила с удар на Марин Петков, който бе отразен с вещина от Петър Дебърлиев.

45′

Второто полувреме започна!

45′

Двойма смняна в състава ноа домакините на почивката. Стилиян Тисовски и Жоао Сеско отстъпиха местата си на Шейх Диаманка и Йоан Н"зи.

45′
45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време.

43′

Опасно центиране отляво на Ел Джемили, но Дебърлиев излезе предвидливо и улови.

40′
Снимка 656020

Претенции на гостите за дузпа заради нарушение срещу Фабио Лима, но те не бяха уважени от съдията Драгомир Драганов.

39′

Ван Дер Каап пробва късмета си от дистанция, но Дебърлиев внимаваше и изби мощния удар на нидерландеца в ъглов удар.

30′

Фабио Лима получи подаване от Рикардинь, нагласи топаката на левия си крак, но ударът му бе неточен.

21′

Джавад Ел Джемили напредна и комбинира с Мартин Петков, който без забавяне шутира, но покрай  вратата.

14′

Пропуск! Марин Петков проби по десния фланг, стигна почти до аутлинията, след което центирира в наказателното поле, където намери Патрик-Габриел Галчев, но неговият удар не намери очертанията на вратата.

11′

Джавад Ел Джемили центрира опасно в наказателното поле на Хебър, Вълчев не се намеси убедително и се наложи вратаря на домакините а Дебърлиев да прави спаси.

Снимка 656019

3′

Първа възможност за гостите. Бившият играч на Хебър Карлос Охене стерля от дистанция, но ударът му премина премина над вратата пазена от Петър Делбърлиев.

1′

11 Атанас Кабов

Хебър (Пазараджик) приема Левски в последния двубой от 23-ия кръг на родната efbet Лига. Срещата на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик стартира в 17:30 часа.

Новата година за Хебър е изпълнена с финасови проблеми, но от друга с успех на терена. Тимът на Любо Пенев се класира за исторически първи полуфинал в турнира за Sesame Купа на България, докато в предишния кръг победи Локомотив (Пловдив)  . Отборът продължава борбата си за оцеляване, като към момента Хебър е 13-и с 23 точки, но изостава само с три от десетия Славия.

Костов: Утре ще победим!

Вижте какво каза треньорът на "сините"

Кадровите проблеми пред Пенев са свързани с Мартин Михайлов, Николай Николаев и Октай Хамдиев, които продължават да лекуват травми, докато Жоао Сеско е под въпрос. Все още пък се очакват документите на новото попълнение Хуан Рамон Иваноф. Продължава и неяснотата около Атанас Кабов, който бе изваден от първия отбор и пропусна мачовете на "гробарите" след подновяването на шамипоната.

Левски отпадна за Купата ан България именно от Хебър в осминафиналите на Купата в края на миналата година. "Сините" се намират в добра форма след подновяването на шампионата и записаха победи над Пирин (Благоевград) (2:1) и Арда (4:0), като те вече са в серия от четири поредни успеха в първенството.

Столичани имат шанс отново да се приближат до тройката, като към момента заемат четвъртата позиция с 41 точки, със седем по-малко от третия ЦСКА. За днешната среща Вандерсон Цунами е наказан. Завръща се след санкция обаче Хосе Кордоба. Хоакин Фернандес чака своя дебют.