Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

Гол за Локомотив (Пловдив)! 3:0 Ангел Лясков!

90′

Четири минути добавено време!

84′

Пропуск! Ангел Лясков направи великолепна асистенция към Димитър Илиев, който от изгодна позиция вместо да отбележи трети гол, изпрати топката над вратата.

79′

Гол за Локомотив (Пловдив)! 2:0 Мичи Нтело! Бабакар Дион нахлу по левия фланг и центрира към Мичи Нтело, който финтира защитник на Етър,  остана сам срещу Величков и с хубав удар покачи на 2:0.

Снимка 656579

Източник: startphoto.bg

68′

Жълт картон за Мосес Кандидус.

67′
64′

Двойна смяна в състава на Етър. Ивайло Димитров и Николай Янков отстъпиха местата си на Иван Василев и Крум Стоянов.

64′
60′
Снимка 656578

Гол за Локомотив (Пловдив)! 1:0, Димитър Илиев! След час игра домакините откриха резултата. Евандо намери отлично Мичи Нтело отляво, който веднага продължи към Димитър Илиев и капитанът с удар отблизо изведе "смърфовете" напред в резултата.

59′

Величков! Отлична възможоност за домакините да открият резултата, но вретарят на Етър спаси.

58′

Претенции на гостите за дузпа, които не са уважени от главния съдия.

45′

Начало на второто полувреме!

45+1′

Край на пръвата част!

45′

Една минута добавено време.

44′

Мартин Райнов получи официално предупреждение.

40′

Жълт картон За Мартин Моран.

30′

След центриране на от ъглов удар Мартин Величков не се намеси убедително, Ефе Али върна към Дион, който с мощен удар от около 20 метра уцели гредата.

Снимка 656567

24′

Кольо Станев нахлу отдясно и намери отлично Ивайло Димитров в наказателното поле на Локомотив, но нападателят стреля крайно неточно.

7′

Жълт картон за Евандро заради нарушение срещу Кольо Станев.

1′

9 Иван Василев

Отборът на Локомотив (Пловдив) посреща Етър днес от 18,30 часа в двубой от 24-ия кръг на efbet Лига. Локо е в серия от две поредни поражетия - 1:2 от Хебър и 1:3 от Крумовград и днес ще се опита да се завърне на победния път.

Треньорът Александър Томаш няма да може да използва Оливер Камдем и Владимир Медвед, които са наказани. След изтърпяно наказание в състава се завръща Ангел Лясков, който играе вляво на защитата.

Отборът на Локомотив беше разтърсен от напрежение по върховете, но то се уталожи в последните дни. Босът Христо Крушарски обяви, че треньорът Томаш ще остане за още два сезона, като се очаква договорът да бъде подписан след мача с Етър.

В същото време в Етър пристигат в Пловдив с куп кадрови проблеми. Треньорът Светослав Петров няма да може да използва двама от новите - испанецът Горка Ларусея и Хосе Карлос ван Ранкин. Първият е контузен, а вторият е болен.

След изтърпяна санкция в състава се завръща Кольо Станев, а Крум Стоянов вече тренира пълноценно. През пролетта Етър подобри играта си, но не и точковия си актив, който му отрежда последната позиция в класирането.