Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Берое - Локомотив (Сф) 1:1 в мач от efbet Лига

Берое и Локо (Сф) поделиха точките в Стара Загора

Двата отбора си обелязаха по един гол в двете полувремена

86′

ГОООЛ! 1:1! Димитър Митков! Атака на Локомотив по десния фланг доведе до центриране в наказателното поле на домакините, няколко футболисти се разминаха с топката и тя достигна до Митков, който от около 2 метра нямаше как да сгреши и изравни резултата!

79′

Шанс за Локомотив! Селсо Рапосо центира отдясно, Франса нанесе удар с глава, но топката премина на сантиметри от десния страничен стълб.

75′
Снимка 581827

Източник: startphoto.bg

67′

Берое организира многоходова комбинация, при която топката достигна до Димитър Стоянов на левия фланг. Той елиминира бранител на гостите и стреля към вратата, но кълбото премина на около метър от целта.

63′

Жълт картон за голмайстора на Берое в този мач - Абубакар Тунгара

62′
Снимка 581821

55′

Скучни първи 10 минути на второто полувреме в Стара Загора. Жегата мори и двата отбора и това отнема от качеството на игра.

51′

Димитър Пиргов е контузен и заменен от Стилиян Николов

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+4′

ПОЧИВКА!

45′

4 минути продължение

Снимка 581824

40′

Шанс за гостите! Димо Бакалов получи топката по левия фланг, напредна с нея и достави пас към Карлос Франса в наказателното поле. Нападателят на Локомотив овладя топката с гръб, обърна се и нанесе удар, но шутът му бе слаб и неточен.

32′

ГОООЛ! 1:0! ТУНГАРА! Симеон Мечев центрира от пряк свободен удар, а Тунгара засече с глава и остави Любенов безпомощен!

27′

Жълт картон за Димитър Пиргов

24′

Играта е спряна, за да може играчите да се освежат край страничната линия. До момента мачът е доста често накъсван, а положения пред двете врати продължават да липсват.

23′

Жълт картон за Спас Георгиев

Снимка 581822

23′

Ивайло Найденов получи жълт картон

12′

Илия Димитров можеше да изненада домакините в тази 12-та минута на мача, но Димитър Пиргов се намеси добре и предотврати опасността пред старозагорската врата.

10′

Владеене на топката: Берое: 56%, Локомотив (София): 44%

7′

Равностойни първи минути на стадиона в Стара Загора. Домакините са по-активният отбор, но засега няма опасности пред вратата на столичани.

Снимка 581823

1′

77 Божидар Пенчев 28 Борис Кръстев

Берое посреща Локомотив (София) в двубой от третия кръг на efbet Лига. Срещата ще се играе днес от 18:30 часа на стадион "Берое" в Стара Загора.

Берое откри новия сезон с група от едва 15 човека, но в крайна сметка постигна успех с 2:1 у дома над Ботев (Враца). Той не бе никак лек и дойде след пълен обрат и победен гол от дузпа в заключителната част на двубоя.

Пореден чужденец кара проби в Берое

Най-вероятно играе на поста ляв бек

Заралии изиграха много добър мач и седмица по-късно в Кърджали, когато стояха по-добре на терена от отбора на Арда, но в крайна сметка загубиха минимално с гол в началото на втората част.

Футболистите на треньора Станислав Генчев пък също изиграха добър мач срещу ЦСКА в миналия кръг и взеха точка след реми 1:1.

Основни футболисти на Локомотив (София) с контузии

Под въпрос са за следващия мач на "железничарите"

Те бяха близо до победата, но допуснаха изравнителен гол в края. В първия кръг пък Локомотив (София) загуби у дома с 0:1 от Черно море.