Турнир: efbet Лига Стадион: "Берое", гр. Стара Загора Зрители:

Голмайсторът Сегундо Пачаме е заменен от Стефан Гаврилов.

76′

Джани Политино заменя Дамян Йорданов.

67′

Цветомир Панов е заменен от Дани Мартин. Васил Панайотов пък отстъпва мястото си на Исмаил Иса.

63′

Франциско Лима излиза, за да се появи Вини Трибулет.

58′
Снимка 656652

Източник: startphoto.bg

50′

Владеене на топката: Берое: 23%, Черно Море: 77%

46′

Андреяс Калкан заменя Даниел Димов.

46′

Викторио Вълков отстъпва мястото си на Муса Диало.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+7′

ПОЛУВРЕМЕ!

41′

Жълт картон за Даниел Димов.

37′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ! На фона на по-стабилната си игра, отборът от Стара загора заслужено се домогва до втори гол. За пореден път Себастиан Вия се откъсна от защитата на "моряците", комбинира със Сегундо Пачаме, а той с топовен снаряд не остави шансове за реакция на Иван Дюлгеров.

32′

Възможност за Берое! "Заралии" осъществиха великолепна контраатака, при която трима играчи от Берое се втурнаха напред срещу разредената отбрана на варненци, когато топката достигна до Дамян Йорданов, но изстрелът му попадна в обсега на стража Иван Дюлгеров.

25′

Владеене на топката: Берое: 33%, Черно Море: 67%.

20′

Жълт картон за Лучиано Скуадроне.

10′

ГООЛ! Себастиан Вия се разписва от дузпа!

9′

ДУЗПА ЗА БЕРОЕ! Нападателят на домакините Себастиан Вия овладя топката в наказателното поле на "моряците", след което отправи удар, блокиран с ръка от защитника на гостите Влатко Дробаров. Ситуацията бе разгледана от ВАР и реферът Михаел Павлов посочи бялата точка.

1′

3. Станислав Йовков 4. Росен Стефанов

Берое и Черно море се изправят един срещу друг в мач от 24-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Стара Загора е с начален час 17:30 и ще бъде ръководена от Михаел Павлов.

Двата тим са в съвсем различна орбита през този сезон. Домакините са на 12-а позиция с 25 точки, но от началото на пролетния полусезон са в поредица от три загуби и опасната зона вече не изглежда толкова далеч. Гостите от своя страна са на върха с изравнени точки - 51 с Лудогорец.

Черно море обяви група за гостуването на Берое

Уеслен Жуниор пред дебют за "моряците"

Старозагорци все още са в процес на изясняване на състава, след като голяма част от титулярите от есента вече не са част от тима, но за сметка това нова порция чуждестранни играчи акостираха под Аязмото.

Черно море от своя страна има поводи за оптимизът по отношение на кадровата ситуация, тъй като един от основните фуутболисти - Мазир Сула се завръща след изтърпяно наказание. Срещата обаче пропускат Мартин Дичев, Александър Веселински и Едгар Пачеко.

Двата тима вече се изправиха един срещу друг през този сезон. В мач от деветия кръг на надпреварата "моряците" спечелиха комфортно с 2:0 като домакин след попадения на Атанас Илиев и Мазир Сула.