Отборът на ЦСКА продължава без загуба в мъжкото баскетболно първенство, след като разгроми в 11-ия кръг Спартак (Плевен) като домакин с 98:66 точки.

Очакваното дерби не се получи, след като "червените" поведоха с 20 точки - 36:16 в началото на втората четвърт. 9 минути преди края гостите намалиха пасива си само до 9 точки - 60:69, но в оставащото време вкараха само 6 точки срещу 29 за ЦСКА.

Най-голямата разлика в мача бе 35 точки при резултат 98:63 30 секунди преди последната сирена.

За ЦСКА силен мач направи Ейдриан Пледжър, който завърши с 26 точки, а за плевенчани с 24 се отличи Хрисимир Димитров.

ЦСКА - Спартак (Плевен) - 98:66 (31:16, 16:19, 22:22, 29:9)