Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. Пловдив Зрители:

Жълт картон за Стефан Ламбезе.

85′

Mики Орачев и Лука Иванов заменят Красимир Станов и Симеон Славчев.

79′

ГОООЛ ЗА ЛОКО ПЛОВДИВ! Макар в хода на втората част да липсваха интересни положения пред двете врати, домакините съумяха да се възползват от единствената си възможност за гол. Оливер Камдем центрира в наказателното поле, където Георги Каракашев отигра елегантно топката с глава, която влетя във вратата за 1:1.

78′

Жълт картон за Александър Любенов.

74′

Maртин Паскалев е официално предупреден.

69′

Жълт картон за Тодор Павлов.

64′

Радостна вест за "червено-черните"! Завърналият се от контузия Анте Аралица заема мястото на Светослав Диков.

62′

Три смени в Локо Пловдив. Ивайло Иванов е заменен от Георги Каракашев. Ефе Али пък влиза на мястото на Йохан Н'зи, а Мартин Петков излиза, за да се появи Жулиен Лами.

61′

Равностойни минути през второто полувреме.

53′

Жълт картон за Ивайло Иванов.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Славчев! В края на полувремето "червено-черните" можеха да увеличат преднината си. Ветеранът в състава на Локо София Симеон Славчев нанесе корав удар, преминал опасно покрай вратата на Томов.

38′

Жълт картон за Доналдо Атска за симулация.

28′

Йохан Н'зи си изкара жълт картон.

Снимка 680846

Източник: startphoto.bg

23′

Импулс в редиците на "смърфовете"! Въпреки колебливото начало на срещата, домакините заиграха по-стабилно и чрез Мартин Петков имаха възможност да възстановят паритета. Нападателят получи подаване и от сериозна дистанция стреля към вратата на Александър Любенов, ала стражът изби с лекота.

20′

Притежание на топката: Локомотив Пловдив: 53%, Локомотив София: 47%.

9′

"Червено-черен" щурм пред вратата на домакините! Вместо да се подредят компактно в защита след отбелязания гол, възпитаниците на Иван Колев пропуснаха отличен шанс да съкрушат амбициите на съимениците си от Пловдив. Стив Траоре проби отдясно, центрира към Светослав Диков, чийто удар Кристиан Томов парира.

2′

ГОООООООООООООООООООООООООООООООООООООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! Едва ли "столичните железничари" са очаквали да отбележат гол в 30-ата секунда на мача. Халфът Красимир Станоев получи топката в наказателното поле, след което отправи мощен удар, който стражът Кристиан Томов спаси. Топката обаче отново попадна в полузащитника, а той с топовен снаряд реализира за 1:0.

1′

55. Ангел Тодоров

Отборът на Локомотив (Пловдив) приема Локомотив (София) в първи мач от неделната програма на Първа. Срещата на "Лаута" започва в 17:00 часа и ще бъде ръководена от Георги Гинчев.

Домакините се намират на шестата позиция във временното класиране с актив от десет точки след три победи, едно равенство и две поражения. Софийският тим пък е на 11-ото място осем точки след две победи, две равенства и две загуби.

Срещата ще е важна и за двата тима, които ще искат да запишат позитивни резултати.

Припомняме, че през седмицата Локомотив (Пловдив) се раздели с нападателя си Мичи Нтело, който премина в Швейцария. Домакините няма да могат да разчитат също и на Хорхе Сегура, който е наказан за един мач.

В лагера на софийския София пък все още са без Валентин Николов, който продължава да лекува контузия. Аут до края на годината е Диого Тейшейра.

Феновете на Локомотив (Пловдив) изригнаха: Срам! Това са чувствата ни спрямо ръководството