90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 350
90+5′

Край на мача!

90+3′

Гостите ще доиграят мача с човек по-малко, след като Доналдо Ацка получи втори жълт и съответно червен картон.

90′

Четири минути добавено враме на мача.

87′

Мики Орачев смени Симеон Славчев.

80′

Светослав Диков е заменен от Диого Тейшейра.

76′

Четвърт час преди края на редовното време на срещата домакините не успяха да реализират най-чистото си голово положение през второто полувреме. Жан-Пиер да Силва отне топката в средата на терена и напредна с топката в крака, след което намери Бертранд Фурие, чийто изстрел попадна в мрежата, но от външната ѝ страна.

70′

Стив Траоре отне от Николай Дросев и опита подаване към Светослав Диков, който дебнеше в наказателното поле на Септември, но Страхиня Керкез се намеси и не позволи топката да стигне до тарана на гостите.

Снимка 678554

Източник: startphoto.bg

64′

Николай Митов използва правото си на последни две смени в състава още преди да е изминало и половината от второто полувреме, като играта напуснаха Джордан Нсанг и Маниумол Ачол, а на техните места влязоха Фаустас Степонавичус и Виктор Очаи.

64′
60′

Бруно Франко атакува по лявото крило и отправи мощен удар от малък ъгъл, но Димитър Шейтанов внимавеше и спаси.

Снимка 678555

58′

Жълт картон и за Бруно Франко.

55′

Неточен удар на Доналдо Ацка с глава, след центиране на Симеон Славчев от корнер.

47′

Две минути след подновяване на играта Красимир Станоев центрира от фаул в наказателното поле на Септември, където Светослав Диков отправи удар с глава, който бе спасен безпроблемно от Димитър Шейтанов.

45′

Второто полувреме на мача на Националния стадион "Васил Левски" започна.

45′

Тройна смяна в състава на Септември на почивката. Бертранд Фурие, Мартин Моран и Витиньо се появиха на терена, а Ивайло Михайлов, Франк Ландри и Кевин Беманга напуснаха игра.

45+2′

Край на първата част!

45′

Две минути добавено време.

43′

Главният съдия Георги Давидов определено не си поплюва, като показва пети жълт картон в рамките на първото полувреме. Този път го получи Митко Митков от състава на Септември.

39′

Фестивал на жълтите картони през това първо полувреме. Официално бе предупреден и Франк Ландри от състава на домакините.

38′

Жълт картон и за Доналдо Ацка.

34′

Добър пробив на Селсо Рапосо по дясното крило, последва центиране на втора греда, където Симеон Славчев стреля с глава, но неточно.

Снимка 678553

26′

Удар на Светослав Диков от дистанция, който не намери целта.

23′

Симеон Славчев от гостите получи официално предупреждение.

15′

Първият жълт картон в мача е показан на Селсо Рапосо.

11′
Снимка 678550

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ)! КРАСИМИР СТАНОЕВ!

Гостите откриха резултата в 11-ата минута. Светослав Диков получи подаване отдясно по нападението на "железничарите"и намери отличо  Красимир Станоев, който с едно движение преодоля Мартин Христов и с мощен удар изпрати топката в мрежата на пазената от Димитър Шейтанов врата.

3′

Първа опасност пред една от двете врати. Красимир Станоев стреля от границата на наказателното поле на Септември, но топката премина покрай лявата греда на пазената от Димитър Шейтанов врата.

1′