Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители: 757

Локомотив (София) - Черно море 2:1 в мач от Първа лига

Железничарски дух! Локомотив (Сф) удари Черно море за първи успех през сезона

"Железничарите" отбелязаха двата гола през втората част

90+8′

ГООООООЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! АСЕН ДОНЧЕВ! В последната минута на продължението "моряците" върнаха един гол. Топката беше центрирана в полето на Локомотив, а защитата успя да изчисти. На границата на наказателното поле обаче дебнеше Асен Дончев, който с техничен удар оформи крайния резултат - 2:1!

90′

ГООООЛ! ДИКОВ! В последната минута на редовното време Локо (София) отбеляза втори гол! Красимир Станоев изведе Светослав Диков сам срещу вратаря, а нападателят хладнокръвно реализира за 2:0. Първоначално попадението беше отменено за засада, но след като от ВАР прегледаха положението се оказа, че Станоев е бил в чиста позиция и голът беше потвърден!

80′

В последните минути мачът доста се изнерви и битката се води в центъра на терена, а тя е съпътствана и от доста нарушения.

64′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА МАЗИР СУЛА! В 64-та минута "моряците" останаха с човек по-малко. Мазир Сула влезе изключително грубо в опорния крак на Игнасио Майан, а ситуацията първоначално беше подмината от главния съдия Станимир Тренчев. Иво Андреев обаче посъветва арбитъра да прегледа положението на повторение и след това последва директен червен картон за футболиста на Черно море.

52′

ГООООООООООООООООООЛ! АРАЛИЦА!! Резултатът на стадиона в "Надежда" беше открит седем минути след подновяването на играта. Бруно Франко изведе Анте Аралица сам срещу вратаря, а хърватинът разпечата вратата на "моряците" с мощен шут под гредата.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

В последната минута на първото полувреме Лука Иванов игра с ръка в собственото си наказателно поле. Последваха претенции от играчите на Черно море и щаба на "моряците", но реферът Станимир Тренчев остана непреклонен - няма дузпа.

36′

9 минути преди почивката Красимир Станоев имаше възможност да нанесе удар от границата на наказателното поле, но топката едва не прехвърли стадиона в квартал "Надежда".

22′

В 22-рата минута минута Анте Аралица получи дълго подаване и стреля от дистанция, но встрани от вратата на Пламен Илиев.

21′

В средата на първото полувреме Велислав Василев показа добра техника и завърши с удар, но Любенов внимаваше и успя да спаси. Това беше първото по-интересно положение в мача.

Снимка 677544

Източник: startphoto.bg

9′

Началото на мача за соличния Локомотив не беше никак приятен. Капитанът на "железничарите" Валентин Николов се контузи и още в 9-та минута се наложи да бъде заменен от Селсо Рапосо.

1′