Отборът на България до 17 години загуби с 3:0 от аутсайдера в групата Словакия, който до този момент имаше две поражения в групата след загуби от Германия и Холандия. Първият гол за словаците дойде секунди преди края на първата част. Алмаши се разписа след добро центриране на Бренкуш. В 48-ата минута българите допуснаха втори гол, дело на Бренкуш. В продължението на двубоя българите допусна и трети гол. Вичан оформи крайното 3:0.

След тази загуба играчите на Викторио Павлов остават последни в група 4 с актив от 2 точки. Младите лъвчета записаха 0:0 с Холандия и 1:1 с домакина на турнира Германия, които днес победиха лалетата и спечелиха групата с актив от 7 пункта.

БЪЛГАРИЯ - СЛОВАКИЯ 0:3

0:1 Алмаши (41'), 0:2 Бренкуш (48'), 0:3 Вичан (80')