Воспорван мач от УЕФА Лига на нациите, Словакия и Швеция завършиха наравно 2:2 в среща, която предложи много емоции и динамична игра.

Двубоят започна по-добре за шведите, които откриха резултата в 25-ата минута чрез Аяри, а малко след това, в 32-рата минута, Сема удвои аванса им. Словаците не се предадоха и преди края на първото полувреме Денис Стрелец върна надеждите на домакините с гол в 44-ата минута, намалявайки резултата на 1:2.

Босна и Херцеговина - Германия 1:2 в мач от Лигата на нациите

Германия си поигра с огъня в Босна, но си тръгна с трите точки

Ето как се разви двубоят

През второто полувреме Словакия продължи да натиска, и в 72-рата минута Стрелец отново се оказа на точното място, изравнявайки резултата с втория си гол за мача.

Двубоят завърши с равенство, след като и двете отбора показаха желание за победа, но не успяха да променят резултата в оставащото време. Мачът остави много зрители доволни от динамиката и качеството на играта.