Турнир: Шампионска лига Стадион: Естади Олимпик "Луис Компанис" Зрители:

Седем минути добавено време на срещата в каталунската столица.

90′

Край на мача!

89′

ГОЛ ЗА ПСЖ! Килиан Мбапе реализира втория си гол в мача и окончателно сложи точка на спора.

77′

Брадли Баркола е сменен от Канг-ин Лий.

77′

Марко Асенсио смени Фабиан Руис.

64′

Илкай Гюндоган също получи жълт картон.

62′

Капитанът на гостите Маркиньос получи официално предупреждение за опасна игра срещу Роберт Левандовски.

61′

ГОЛ! МБАПЕ! 1:3! Килиан Мбапе е точен от бялата точка и положението за Барселона върви от лошо към по-лошо!

59′

Дузпа за гостите за нарушение на Жоао Кансело срещу Усман Дембеле!

56′

Още един червен картон, този път той е за наставника на каталунците Шави, заради обидни реплики към съдията.

54′

ГОООООЛ ЗА Пари Сен Жермен! Витиня! Французите изравняват общия резултат.

51′

Гостите разиграха великолепно, Мбапе изведе Фабиан Руис, но ударът на полузащитника мина покрай вратата.

50′

Жълт картон и за Роберт Левандовски.

45′

Второто полувреме започна!

45+3′

Първото полувреме завърши!

45′

Три минути добавено време.

45′

Усман Дембеле можеше да направи пълен обрат в добавеното време на първото полувреме, но ударът ми мина на сантиметри встрани.

40′

ГОООЛ ЗА ПСЖ! Усман Дембеле!

Снимка 661438

34′

Шави направи промяна в състава на Барселона, след като каталунците останаха с човек по-малко. Играта напусна авторът на асистенцията за гола на Рафиня - Ламин Ямал, а на негово място в игра се появи Иниго Мартинес.

32′

Последва удар на Усмен Дембеле от пряк свободен удар, който профуча встрани от вратата на Барселона.

29′

Директен червен картон за Роналд Араухо за нарушение срещу откъсващия се на скорост Брадли Баркола!

Снимка 661437

20′

Левандовски! Голмайсторът за Барселона в тази среща Рафиня центрира в наказателното поле на ПСЖ, Маркиньос не се намеси убедително и Левандовски получи възможност да отпваи мощен удар, който обече излезе в аут.

18′

Удар на Килиан Мбапе с глава, но топката премина встрани от вратата пазена от Марк-Андре Тер Стеген.

12′

Гооооол За Барселона! 1:0! Рафиня! Домакините откриха резултата при първата си по-сериозна атака в мача. Ламин Ямал нахлу отдясно, преодоля с лекота Нуно Мендеш и асистира на Рафиня, който изпревари Ашраф Хакими и изпрати топката в мрежата.

Снимка 661433

1′

39. Ектор Форт 37. Милан Шкриниар

Първите два полуфиналиста в тазгодишното издание на Шампионската лига ще станат ясни днес. От 22:00 часа българско време започва мачовете Барселона - Пари Сен Жермен и Борусия Дортмунд - Атлетико Мадрид.

Каталунците са в много добра позиция, след като спечелиха първата среща в Париж с 3:2 и сега трябва да бранят преднината си пред своята публика. Треньорът на Барса Шави Ернандес обаче обяви, че неговите играчи няма да мислят за защита.

Педри: Барселона винаги е бил клубът на моите мечти

Ето подробности

"Ние не сме отбор, който брани преднината си, ще искаме да владеем топката и да спечелим мача. Надявам се да покажем най-доброто от себе си, но те ще ни тестват до краен предел. Мисля, че мачът ще бъде подобен на първия", коментира Шави. "Това е Шампионската лига, това е ПСЖ, очаква ни мач, в който никой няма да спести и капка сила", допълни той.

Срещу него застава последният треньор, донесъл на Барселона трофея от Шампионската лига - Луис Енрике, който още след загубата на "Парк де Пренс" обяви, че неговият отбор вярва в обрата и в Барселона предстои "война".