90+3′
Турнир: Шампионска лига Стадион: "Реале Арена", гр. Сан Себастиян (Испания) Зрители:
90+3′

Край на мача!

89′

ГООООЛ! Микел Мерино!! Усилията на Реал (Сосиедад) се увенчаха с успех! Бенят Туриентес проби отдясно в наказателното поле и пусна прострелно центриране, след което Микел Мерино я прати безпроблемно в опразнената врата.

79′

Какво спасяване на Джанлуиджи Донарума. Бенят Туриентес стреля във вратата, но Донарума беше на идеалното място, за да спаси.

75′

Реал (Сосиедад) полага огромни усилия да върне поне едно попадение, но засега не се получава.

63′

ОТМЕНЕН ГОЛ за Реал (Сосиедад)! Влезлият от скамейката Андер Баренечеа отбеляза гол, но той бе отменен поради засада!

56′

ГОООООЛ!! Килиан Мбапе отново бележи! Парижани устремено гледат към четвъртфинала на Шампионската лига! Влезлият от резервната скамейка Канг-ин Лий изведе по брилянтен начин с пас по въздуха Мбапе, който не просто стреля към вратата, а показа висшо майсторство и насочи топката там където желаеше - между лявата греда и стража Алекс Ремиро. Резултатът вече е 0:2!

Снимка 656177

54′

Игор Субелдия от Реал (Сосиедад) получава жълт картон!

46′

Брадли Баркола излиза, а на негово място влиза Канг-ин Лий.

45′

Начало на втората част!

Снимка 656167

45+6′

Край на първата част! ПСЖ продължава да води с 0:1.

Снимка 656166

45+5′

Усман Дембеле получава жълт картон в самия край на първата част.

42′

Такефуса Кубо също получава жълт картон.

41′

Ашраф Хакими с жълт картон.

29′

Килиан Мбапе имаше страхотна възможност да удвои резултата след подаване от Баркола! Вратарят на Реал (Сосиедад) Алекс Ремиро обаче свърши отлична работа и с левия си крак опазва вратата, като изби в корнер. По този начин той запазва интригата в мача.

Снимка 656163

28′

Нуно Мендеш получава първия жълт картон в мача!

15′

ГООООЛ!!! Килиан Мбапе отбеляза своя 5-ти гол в Шампионската лига през сезона! Усман Дембеле пусна елегантно извеждащо подаване към Мбапе, който прониза вратата на Ремиро и откри за 0:1. Ударът на голямата звезда на ПСЖ беше толкова силен, че той успя да скъса мрежата на вратата. Това предизвика леко забавяне на играта.

10′

Килиан Мбапе показа своята класа и нахлу в наказателното поле на Реал (Сосиедад), подаде към Брадли Баркола, но той не успя да се разпише, след като ударът му намери тялото на вратаря Алекс Ремиро.

1′

42. Йон Арамбуру 43. Куаку Гаду

Реал Сосиедад приема ПСЖ в мач реванш от осминафиналната фаза на Шампионска лига. В първия двубой френският гранд се наложи в Париж над испанците с 2:0.

Сосиедад знае, че шансовете му са минимални, но все пак изглежда повече от ясно, че ще се хвърли в търсенето поне на почетен резултат във втори мач. Формата на състава в момента не е добра и едно достойно представяне тук може да е трамплин за края на сезона.

ПСЖ показва редовно слабости в защита при визити, така че няма да е съвсем изненадващо, ако домакините вкарат поне веднъж.

Байерн (Мюнхен) - Лацио 3:0 (Развой на срещата по минути)