Руския Алания (Владикавказ), в който се подвизават българските играчи Иван Иванов и Иван Стоянов, загубиха с 1:3 при домакинството си на ЦСКА (Москва) в мач от петия кръг на руското първенство. Иван Иванов игра 90 минути за своя отбор, а Иван Стоянов остана на резервната скамейка и така не се появи на терена.

ЦСКА поведе в резултата още в 6-ата минута, когато Марк Гонсалес направи добър пробив, след което подаде на Гийерме, а той се възползва от неразбирателството в защитата на Алания и вкара за 0:1. В последните секунди на първото полувреме след добра контраатака Милош Красич удвои преднината за московския отбор.

Алания успя да се върне в мача в 56-ата минута чрез Кузнецов. Дзагоев от дузпа обаче вкара сложи точка на спора в 70-ата минута.