Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители: 250

Царско село - Ботев (Враца) 1:1 в мач от efbet Лига

Царско село и Ботев (Враца) сътвориха нервно реми, сянката на изпадането все още преследва и двата тима

Двубоят беше същинска "корида" с куп жълти и червени картони

90+4′

ГАВРИЛОВ! Двубоят можеше да завърши с епичен финал в последната минута от даденото продължение. Младият Стефан Гаврилов се възползва от пробойна в защитата на Царско село, понасяйки се сам срещу Хамид Ндиае. Ронкети не посмя да фаулира за дузпа халфа и той съумя да отправи изстрел с левия си крак. Топката обаче намери външната част на съперниковата мрежа и така равенството 1:1 се превърна и в краен резултат.

90+3′

Последна смяна за Ботев (Враца). На терена се появява Бентахар.

90′
Снимка 571774

Източник: startphoto.bg

89′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! 1:1! ХРИСТОВ! ДУЗПА! Настоятелността на домакините даде ефект 60 секунди преди последния съдийски сигнал. Резервата Костадин Ничев не се намеси по най-добрия начин и посече в собственото си наказателно поле играч на Царско село. Реферът Андреев се нуждаеше от помощта на ВАР, за да посочи дузпа за "царете" с отговорната задача се нагърби Венци Христов, който прати Костов в обратния ъгъл за 1:1.

88′

Костадин Ничев получава жълт картон.

84′

Резервата Ронкети също получава официално предупреждение.

81′

Йоан Бауренски не прецени своя шпагат и получава картон.

75′
Снимка 571773

74′

Реферът на мача - Иво Андреев, изкара извън кожата му стража на Ботев (Вр) - Краси Костов. Благоевградчанинът изобщо не се съгласи с факта, че бави играта и без малко дори не посегна на арбитъра.

73′

Венци Христов пробва да вземе нещата в свои ръце с идването на 73-ата минута. Нападателят реши да стреля силно от фаул, но топката премина опасно над горната греда на Костов.

72′

Луиз Фелипе спря непозволено Венци Христов и получава картон.

69′

Червен картон за човек от щаба на Ботев (Враца), това е треньорът на вратарите Илиян Василев.

69′

Нова рокада в селекцията на Стефано Макопи. Давиде Масела влиза в игра.

67′

Красимир Тодоров напуска терена, за да отстъпи място на далеч по-дефанзивния Йоан Бауренски.

66′
Снимка 571769

64′

ВТОРИ ЖЪЛТ КАРТОН ЗА ГЕОРГИЕВ! Сякаш от нищото врачани се вкараха в беля с настъпването на 64-ата минута. Ботев също остана с 10 футболисти на терена поради втория жълт картон на Антонио Георгиев. Опорният халф направи нарушение в центъра, което се оказа и фатално за съдбата му в този мач.

61′

Излизащият от терена Айуб Абу получава жълт картон заради изритване на топката.

60′

Фелипе Ронкети е една от последните надежди на Царско село за промяна на резултата.

Снимка 571770

54′

Край на срещата за Илия Миланов, той е заменен от Костадин Ничев.

53′

КРУМОВ! Царско село можеше да изравни резултата в 53-ата минута. Пламен Крумов се измъкна от отбраната на Ботев и отправи труден изстрел, който премина встрани от лявата странична греда на Костов.

52′

Официално предупреждение за Антонио Георгиев.

47′

Браян Переа получава жълт картон.

46′
Снимка 571768

46′

На почивката Стефано Макопи прибегна до осъществяването на смяна. Реди Каса напусна, а на терена влезе Каломбо.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА SESAME.BG ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ПОЧИВКА!

43′
Снимка 571766

42′

Реди Каса от Царско село изпусна нервите си и след груб шпагат получава картон.

41′

Стефан Гаврилов е декориран с жълт цвят.

36′

ВТОРИ ЖЪЛТ КАРТОН ЗА ПЕТРИС! На трибуните за тази среща бе старши-треньорът на Левски - Станимир Стоилов. Според информации в пресата, визитата на Мъри се дължала на това, че "сините" имат интерес към крайния бранител на домакините - Жереми Петрис. Наставникът на левскарите обаче видя италианеца в действие само 36 минути. Тогава №7  от Царско село влезе безумно в краката на съперник, което означаваше втори жълт картон на неговата сметка и преждевременния край на участието му във важния мач.

26′

След един неуспешен опит за центриране от фаул, в 26-ата Венци Христов съумя да прати топката далеч по-опасно в наказателното поле. Артур Крачун отправи удар с глава, който премина на безопасно разстояние от мрежата на врачани.

Снимка 571765

25′

Официално предупреждение и за Валери Христов от Ботев (Вр).

23′
Снимка 571764

17′

Първи жълт картон в срещата, получава го Жереми Петрис, който влезе твърдо в краката на Василев.

12′
Станимир Стоилов гледа трансферна цел на Левски?

Присъства на двубоя между Царско село и Ботев (Враца)

7′

Проблемите в отбраната на Царско село не изглеждаха, че ще бъдат решени. В 7-ата минута Виктор Василев беше оставен непокрит на границата на наказателното поле, но изстрелът му попадна в обсега на вече компрометиралия се вратар Ндиае.

Снимка 571762

3′

НЕНОВЕуфорията в селекцията на Ивайло Димитров продължи и нов гол в тяхна полза можеше да падне още в следващата атака. Юлиан Ненов обаче пресили своето извеждащо подаване за Переа, поради което атакуващият състезател не съумя да отиграе кълбото.

2′

ГОООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО!! ПЕРЕА! 0:1! Битката за спасение стартира по възможно най-интригуващия начин. Гостите от Враца имаха мечтано начало, стигайки до гол в 120-ата секунда. В епицентъра на събитията се оказа и най-класното попълнение в техните редици Браян Переа. Бившият футболист на Лацио се възползва от лошо изритана топка от вратаря Хамид Ндиае и с фантастичен прехвърлящ удар даде ранен аванс на "зелените".

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′