Марселино Кареасо отстъпи мястото си на терена на Асприля.

Гол за Славия! Току-що влезлият в игра Роберто Райчев възстанови равенството!

Капитанът на Славия Галин Иванов е сменен от Кристиян Стоянов.

75′

Иван Турицов бе изведен на добра позиция, но ударът му мина над вратата.

67′

Гооооооооооол за ЦСКА! Гостите повеждат в резултата след автогол на Мартин Георгиев! Амос Юга изпълни тъч по посока наказателното поле на Славия, бранител на домакините изби, но топката попадна в Тибо Вион, който с едно докосване я изпрати към Линдсет, а Мартин Георгиев опита си да я изчисти си отбеляза автогол.  Попадението отново бе прегледано от ВАР съдиите, но този път всичко е в рамките на правилата.

65′

Две добри възможности за Славия в рамките на по-малко от минута. Първо, Тони Тасев стреля, но Густаво Бусато успя да избие в ъглов удар. След неговото изпълнение мощен удар на Емил Стоев мина покрай вратата.

64′

Естрада и Шопов влязоха на терена за ЦСКА на местата на Тобиас Хайнц и Дюкенс Назон.

64′
56′

Двойна смяна в отбора на Славия. Владимир Николов е заменен от Емил Стоев, а Виктор Генев отстъпи мястото си на Мартин Георгиев.

56′
49′

Главният съдия Станимир Тренчев спести нарисуван втори жълт картон за Тони Тасев. Крилото на Славия нямаше шанс да играе с топката и фаулира устремилия се към наказателното поле на домакините Иван Турицов.

47′

Жълт картон за Венцислав Керчев.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ!

45′

Начало на второто полувреме!

45+5′

Край на първото полувреме.

45+2′

Гол за ЦСКА! Линдсет откри резулата с удар с глава, но попадението е неправилно отменено след преглед със системата ВАР, заради игра с ръка на Назон, каквато, обаче, няма. Ръката на хаитянина е прибрана максимално близо до тялото.

Снимка 644373

Източник: startphoto.bg

45′

След преглед със системата ВАР съдията Станимир Тренчев промени първоначалното си решение и отмени дузпата, която отсъди в полза на за "белите".

45′

Четири минути добавено време.

43′

Дузпа за Славия! Предстои разглеждане на ситуацията със системата ВАР.

39′

Тони Тасев също получи официално предупреждение за оспорване на съдийско решение.

37′

Жълт картон за Владимир Николов за нарушение срещу Енес Махмутович. От щаба на гостите поискаха нападателят на "белите" да бъде изгонен заради удар с лакът.

30′

Още един пропуснат шанс от "белите". След изпълнение на ъглов удар от Тони Тасев топката се удари в градата, Тибо Вион не се намеси убедително и се стигна до удар на Ерол Дост, който бе избит от вратаря на гостите Бусато.

27′

"Белите" пропуснаха много добра възможност да открият резултата. Венцислав Керчев центрира в наказателното поле на ЦСКА, Владимир Николов отклони към Дост, който стреля встрани от вратата.

19′

Първа добра възможност за отбелязване на гол за гостите. Дюкенс Назон поручи топката на границата на наказателното поле и комбинира с Тобиас Хайнц, чийто удар, обаче, бе спасен от вратаря на Славия Светослев Вуцов.

2′

Опасно центриране на Тони Тасев, Енес Махмутович успя да избие в ъглов удар.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

14 Роберто Райчев 8 Станислав Шопов

Днес ще бъде даден старт на 19-ия кръг в efbet Лига. От 15:00 часа Арда посреща Ботев (Пловдив), а от 17:30 е столичното дерби между Славия и ЦСКА. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" ще бъде свирен от Станимир Тренчев.

"Червените" вече са едноличен лидер в класирането, а с победа на стадион "Александър Шаламанов" в квартал "Овча Купел" ще дръпнат с пет точки пред втория в подреждането Черно море. Играчите на Нестор Ел Маестро са в серия от четири поредни победи в първенството, като общо са записали десет успеха в последните си 12 срещи от Първа лига.

Очаква се Матиас Фаетон да попадне в титулярния състав на Нестор Ел Маестро за двубоя на стадион "Александър Шаламанов". В единайсеторката на тима от "Армията" ще се завърне капитанът Амос Юга, който беше наказан за натрупани картони.

От своя страна Славия стабилизира представянето си след завръщането на треньора Златомир Загорчич. "Белите" спечелиха последните си три двубоя в Лигата, а в понеделник нанесоха поражение на шампиона Лудогорец в Разград.