ФК ЦСКА 1948 и Славия завършиха наравно 1:1 в мач от 22-рия кръг в efbet Лига. По този начин "Червените" заемат шестата позиция с 37 пункта, докато "белите" са на единадесето място с 25 точки.

Двубоят започна кошмарно за домакините, тъй като oще във 2-та минута полузащитникът Неделко Пишчевич закъсня с шпагата си, фаулирайки играч на "белите", който излизаше сам срещу Дани Наумов. Реферът Георги Давидов видя отлично ситуацията и не се поколеба да острани халфа от игра.

Снимка 654955

Източник: startphoto.bg

Десет минути по-късно "белите" се възползваха от численото си превъзходство и съумяха първи да открият резултата. Владимир Николов с подаване отляво намери Иван Минчев, чийто удар попадна във вратата за 1:0.

Снимка 654954

Съставът на Златомир Загорчич продължи да опитва да увеличи преднината си. В 38-та минута Кристиян Стоянов овладя топката, за да отправи корав изстрел, спасен от стража Даниел Наумов.

През второто полувреме Славия пропусна добра възможност да отбележи второ попадение. В 70-та мин Тони Тасев напредна по левия фланг, след което стреля, ала но Даниел Наумов се отличи с качествена намеса.

Макар да бяха с човек по-малко, домакините съумяха да възстановят паритета в 83-та минута. Талис Кантанхеде центрира от ъглов удар в наказателното поле на Светослав Вуцов, където Бирсент Карагерен се разписа с глава за 1:1.

ФК ЦСКА 1948 - Славия 1:1 (Развой на срещата по минути)