90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Локомотив (София) победи Пирин с 1:0 в efbet Лига

Локо (София) се върна на победния път с минимален успех над Пирин

Димитър Митков вкара единственото попадение с глава в 37-ата минута.

90′

Радослав Гидженов даде знак играта да продължи. Няма дузпа.

89′

Такахаши игра с ръка в наказателното поле на Пирин. Домакините искат дузпа. Ситуацията ще бъде преразгледана с ВАР.

77′

Жълт картон за Пламен Крачунов.

73′
Снимка 574283

72′

Страхотен шанс за Симеон Славчев да удвои преднината за домакините. Той получи подаване от левия фланг и от непосредствена близост изпрати топката високо над вратата.

Снимка 574268

70′

Владеене на топката: Локомотив (София): 54%, Пирин (Благоевград): 46%.

62′

Станислав Костов прати топката в мрежата на Локомотив, но флагът на съдията е вдигнат - засада!

57′

Пирин опитва натиск. Станислав Костов подаде опасно в наказателното поле, но топката е пресечена от съперников футболист.

50′

Даниел Иванов отправи точен удар, но вратарят на Локомотив внимаваше.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

37′

ГОЛ! 1:0 за Локомотив! Димитър Митков отбелязва с глава! Мики Орачев се отчете с добра асистенция!

30′

Красимир Милошев прати топката в мрежата на Пирин, но попадението е отменено заради засада.

22′

"Железничарите" постепенно се изнесоха в по-предни позиции и контролират събитията на терена. Бранителите в зелено засега успяват да спрат домакинските набези.

Снимка 574271

17′

Красив момент се случи в тази 17-та минута. Октавио направи странична ножица, но топката мина над гредата. Това бе първа добра възможност за домакините.

11′

Страхотен шут от дистанция на Преслав Йорданов, който за негово съжаление прелетя на около метър от сглобката на вратата.

5′

Гостите изненадващо са по-активният отбор в началните минути и процентите за владението на топката го доказват: Локомотив (София): 38%, Пирин (Благоевград): 62%.

1′

15 Лука Иванов 11 Станислав Манолев

Локомотив (София) домакинства на Пирин в опит да гарантира оставането си в efbet Лига през следващия сезон. "Железничарите" се нуждаят само от точка днес, за да си гарантират оставането в елита. Дори и да загубят мача столичани може да оцелеят, стига в ранния мач Царско село да не спечели. "Орлетата" вече си осигуриха спасението и ще играят без напрежение.

Двата тима вече се срещнаха три пъти през сезона. Благоевградчани спечелиха два от тези сблъсъци с 2:1, а в третия Локо записа успех със същия резултат. Общата статистика дава леко предимство на Локо с 25 победи, 14 равенства и 16 загуби.

"Орлетата" се допитват до феновете си чрез платформата "100-години Пирин"

Тържествата продължават

Колев има два проблема преди началото на мача. Малембана и Петков са контузени и няма да бъдат на разположение. Така единайсеторката се очаква да е съставена от Любенов на вратата и Милошев, Крачунов, Кацикас и Орачев в защита. Матеус ще е опорен полузащитник, а Славчев и Кацаров ще действат в средата на терена. Октавио и Пинсон ще бъдат на крилата, а Димитров ще води атаката.

За гостите единайсеторката вероятно ще е съставена от Ковальов на вратата и карето Велев, Николов, Занев и Хубчев в отбрана. Старокин и Такахаши ще си партнират в средата на терена, а Манолев ще действа като плеймейкър. Тасев и Станоев ще бъдат на крилата, а в атака ще започне Йорданов.

Главен съдия на срещата е Радослав Гидженов.

Босът на Локо (Сф): Момчетата ще се стегнат и ще свършат работа