Италианският първенец Лубе Банка Мачерата записа първа победа в група С на Шампионската лига по волейбол за мъже, след като в среща от третия кръг разгроми тима на АОН Хотволейс (Австрия) с 3:0 гейма.

Най-резултатен за италианците в този двубой бе сърбинът Милкович с 19 точки. За гостите се отличиха Санко с 12 точки и Антунович с 11 точки.

Както е известно, преди седмица Мачерата претърпя загуба от Левски Сиконко с 2:3 гейма в София.

Тази вечер българският шампион, който е лидер в групата, гостува на полския СКРА Белхатов, където играе Евгени Иванов.

Централният блокировач на националния ни отбор обаче ще пропусне мача заради контузия, получена на вечерната тренировка в понеделник.

Трети кръг в група С на Шампионската лига по волейбол за мъже:

Лубе Банка Мачерата (Италия) - АОНХотволейс Виена (Австрия) - 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)

тази вечер играят: СКРА Белхатов (Полша) - Левски Сиконко (България) - 19 часа

утре вечер играят: Олимпиакос (Гърция) - Рьозеларе (Белгия)