90+3′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", гр. Пловдив Зрители: 32
90+3′

КРАЙ НА МАЧА!

Крумовград - Септември 2:0 в мач от Първа лига

Крумовград не срещна никакви трудности срещу слабака Септември

Домакините не оставиха никакви съмнения кой е по-добрият отбор

90′

В последната минута на мача Александър Георгиев стреля опасно към вратата на столичани, но отново Шейтанов опази мрежата си от трето попадение.

Снимка 680801

Източник: startphoto.bg

72′

Домакините пропиляха нов шанс за трети гол в 72-рата минута. Ерол Дост получи топката в наказателното поле и шутира от малък ъгъл, ала вратарят на Септември отново успя да парира изстрела.

60′

ДЖУНИЕТ АЛИ! Четвърт час след началото на мача домакините можеше да направят резултата класически, а Патрик Луан да запише името си с 3 асистенции. Този път бразилецът центрира към Джуниет Али, ала ударът на българския защитник беше спасен от вратаря на гостите.

Снимка 680798

48′

ГОООЛ! 2:0! МАТЕУС! Само 3 минути след подновяването на играта станахме свидетели на втори гол във вратата на Септември. Йонашчъ направи груба грешка, а Патрик Луан му открадна топката, за да прекопира първи гол в мача. Отново последва центриране в наказателното поле към Матеус Енрике, който засече акуратно кълбото и го запрати за втори път във вратата на столичани.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА! Осветлението работи, всичко е наред и можем да се "насладим" на вторите 45 минути от този епичен футболен сблъсък.

45′

ПОЧИВКА!

33′

Първи жълт картон в мача. Получи го Бертранд Фуриер от състава на гостите.

26′

ГОООЛ ЗА КРУМОВГРАД! 1:0! В 26-ата минута домакините откраднаха топката в полето на Септември, а Патрик Луан центрира прекрасно в наказателното поле, където Матеус Енрике изпревари защитник на гостите и прати кълбото в мрежата.

21′

След вихрените първи минути пред вратата на Септември, двубоят навлезе в приспивно темпо, а положения пред двете врати липсват. Отново изплуват въпроси - кому са нужни подобни мачове в елита на България? Двубои, които се играят пред 20-30 човека и нивото е потресаващо ниско.

Снимка 680803

5′

Домакините се хвърлиха във вихрени атаки още в началото на мача, но пропиляха няколко добри положения още в първите минути.

2′

НАЧАЛО НА МАЧА! След 7-минутно закъснение, Драгомир Драганов наду свирката за начало на двубоя.

1′

Made in Bulgaria! Началото на мача се бави, тъй като едно от осветителните тела на комплекса в Коматево не свети и това пречи на хората от ВАР.

4 Лукас Сантана

Отборите на Крумовград и Септември се изправят един срещу друг в късния съботен двубой от програмата на Първа лига.

След шест изиграни кръга двата тима имат по пет загуби и са в дъното на класирането. Домакините поне спечелиха веднъж. Двата отбора са допуснали по девет гола, а основните проблеми са в атака.

Клуб от елита иска да вземе под наем двама от Левски

Ето подробности

Крумовград отбеляза само един гол, а трите им домакинства завършиха със само един гол. Септември пък отбеляза първите си попадения в шампионата при загуба с 2:3 от Локомотив (Пловдив) в понеделник.

Двата отбора изглежда ще се борят за своето оцеляване, като Септември спешно се нуждае от точки, за да не допусне прекалено голямо изоставане от преките си конкуренти в битката за оставане в елита. Очакванията за здрав и много силов мач, в който преимущество да имат тежките единоборства. Поражение пък може да се окаже фатално за работата на един от двамата треньори - Атанас Рибарски или Николай Митов, които и без това са пред уволнение.

Главен съдия на срещата е Драгомир Драганов, с помощници Светослав Стойчев и Теодор Петров. На ВАР ще бъдат Георги Кабаков и Мартин Великов. Делегат на БФС е Николай Колев, а работата на рефера зорко ще следи Ахмед Ахмед.

Рибарски: Трябва да намерим решение